Hasta Deneyimleri

Soru ve Teşekkürler için lütfen formu doldurunuz.

 
 
 
 
 
 
Lütfen formu eksiksiz olarak doldurunuz. Email adresiniz yayınlanmayacaktır.
kaan altuğkaan altuğ - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
emel hanım yorumları okudum etkilenmedim desem yalan olur inanmak istiyorum ama işte ama mantığım almıyor. eşim için çokta iyi olurdu.
gulcanngulcann - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Merhabalar ben Emel Abla ile son evrede kanser olan bir abime verdiği seanslar sonunda sağlığına kavuşması ile tanıştım. Ben 2014 nisan ayında göğüsten ulturason çektirmiştim ve küçük kitleler olduğunu öğrenmiştim. Emel Abla ilk seansta bunların varlığını söyledi ve çoğunu yok ettiğini bir tane yarım santimlik parçanın ikinci seansta yok olacağını ve 2. seans sonunda tamamen temizlendiğini söyledi. Tekrar ultrason çektirdiğimde tamamen temizlendiğini gördüm. Allah razı olsun Emel Abladan
sıradışısıradışı - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
11 yaşında oğlum var. Son 1 yıldan beri topuklarım ağrıyor diye şikayet ediyordu. Bizde ayakkabıdandır. diye önemsemedik, ta ki Emel hanıma gidinceye kadar ilk seansta oğlumun diz kapaklarındaki bizim fark etmediğimiz sıkıntıyı gösterdi, sol diz kapağı dışa doğru açılmış, oğlumda bu araya parmaklarını sokuyormuş, bunun normal bir şey olduğunu düşündüğü için bize söylememiş. Emel hanım diz kapağındaki bu sıkıntıdan dolayı bu çocuk yürüyorken canı çok yanar dedi. Oğlumun şikayetlerini biz söylemeden tek tek söyledi. İlk seansın sonunda hem diz kapağı normal halini aldı, hemde topuk ağrılarından kurtuldu. Allah Emel Hanımdan razı olsun.
Sarı AyşegülSarı Ayşegül - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
2 yıl önce haşimato hastası olduğumu öğrendim, 2 adet nodülüm vardı. Hormanal dengem bozuk olduğu için göğsümde ve batın bölgemde çok sayıda kitle vardı. Ayrıca adet düzensizliğim vardı, ilaç kullanmadan ilk seanstan başlamak üzere şikayetlerimde azalma oldu. İkinci seansta tamamen şikayetlerim yok oldu..Emel hanımı tanıdığım için çok mutluyum Allah ondan razı olsun. Çevremdeki herkesin onun şifalı ellerinden faydalanmasını isterim.
Skolyoz yıldız,izmir,Azeynepbicer@gmail.comSkolyoz yıldız,izmir,Azeynepbicer@gmail.com - şehir: 88.225.229.23 yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
film çektirdik doktorun açıklamasıyla Emel Hanım'ın söyledikleri aynı şeyi ifade ediyordu"
BetulBetul - şehir: izmir yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Ben hemsire yim. Tam 8 yıldır troid hastasiyim. 2 adet nodul um vardı biri kartı bitişik di. Emel Hanım'a gittim gideli tam 5 gün oldu bugün troid ultrason girdim modüllerini bulamadıkları. Söylemek istiyorum. Kendisine teşekkür ederim .
DOKTOR BEYİN CERRAHDOKTOR BEYİN CERRAH - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
BEN X DOKTOR..ARKADAŞIM DAHİLİYE UZMANI İLE BİRLİKTE.....TAM BİR SENE ÖNCE EMEL CANDIRLI YA GİTTİK....ONU BULMAK KOLAY OLMADI..EN AZ BEŞİNCİ GİDİŞİMDE BULDUK...BİZİ KARŞILAMA ŞEKLİ NÖTURDU....YÜZÜNDE HİÇ BİR İFADE OLMAMAKLA BERABER....SAMİMİ VE CANDANDI....ASLINDA BEN.....BİOENERJİYE MERAKIM VARDI....BU SEBEP İLE EMEL HANIMA UĞRADIM....EMEL CANDIRLI DEDİKİ..SİZE BİR ENERJİ TARAMASI YAPAYIM....METALLERİ ÜZERİMİZDEN ÇIKARTTI...ANAHTAR BOZUK PARA CEP TELİ GİBİ...SONRA BAŞIMDAN AŞAGI ELİNİ HAFİFÇE DOKUNDURARAK AYAKLARIMA KADAR İNDİ...HASTA ÖLGELERİMDE SALLANIYORDU.....VE DİYORDUKİ....BU BÖLGELERDE OLUMSUZLUKLAR OLABİLİR..VE HATTA KARACİĞER DAKAL SAFRA MİDE PANKRES DİYAFRAM GİBİ ORGANLARIN İSMİNİDE SAYARAK KONUŞUYORDU...BU SIRADIŞI YAŞADIĞIMI BİR SENEDİR UNUTAMADIM.....VE İNSANLIK ADINA DOĞRUYU SÖYLEMEK AMACI İLE BURADA YORUM YAPMAK İSTEDİM....SONUÇ OLARAK DİYEBİLİRİM Kİ,,,,,EMEL CANDIRLININ ELİ İLE YAPTIĞI TEŞHİS......ŞUAN MODERN TIPTA KULLANILAN EMAR CİHAZINA DENKTİR...VE HATTA DAHA ÜSTÜNDÜR DEMEK İSTİYORUM.....KİMBİLİR ŞİFASI NASIL.....YAKINDA UĞRAMAYI DÜŞÜNÜYORUM...
Mine DÜNDARMine DÜNDAR - şehir: ANTALYA yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Öğretmen arkadaşlarından duydum Emel Hanımı önce inanmadım dediklerine, gittim gördüm şok oldum bendeki bütün rahatsızlıkları elinle dokunmadan karşıdan muayene ile bildi..Odaya seansa girdim bacaklarımda müthiş ağrı vardı ,geçti .Omuzlarım sürekli ağrıyor her gün masaj aleti takıyordum tek seansta hepsi geçti turp gibi oldum bunu kendim bizzat yaşadım anlatılmaz, yaşanır.Allah Emel Hanımdan razı olsun elleri dert görmesin bin doktora bedel kendisine gittiğimde birçok hastayla tanıştım herkes çok memnun herkes şifa bulmuş kanser hastaları bile iyileşmiş, şu anda ablamı ter ve bel ağrısı için götürüyorum bir seans gitti çok iyi ikinci seansta daha iyi olacak inşaallah , mucize bir olay diyebilirim ellerin dert görmesin Emel Hanım.
Müfit  CebecibasiMüfit Cebecibasi - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
25 yılım ilaç sektöründe geçti. Tıbbi bitkiler uzmanıyım.Oğlum 7aydır kazaya bağlı ağrılarla kıvranıyordu.Morfin ve yoğun kortizon ile perişandı. Sadece iki seansla enjeksiyonları bıraktı. Giderek diğer ilaçları da azaltıyor. 4. seansta kendini daha iyi hissediyor. Diğer hastalardaki iyileşmeyi gördükçe umutlandık. Ve kendisine mucize Emel adını koyduk. %50 felçli arkadaşımızı götürdük,ilk seanstan sonra gelişmeler başladı.Kendisinden bioenerji yi öğrenmeye karar verdim. Tesekkurler Mucize Emel
memedmemed - şehir: diyarbakır yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Kaç yıldı gitmediğim doktor kalmadı hep karnım ağırıyordu doktora gidiyordum hiç bir şey anlamıyorlardı en ufak bir acı günlerce beni rahatsız ediyordu takı Emel hanımın gördüğü rüya üzerine bizim köye gelene kadar köye geldiği zaman benim orda tanışmamda da tuhaf oldu bir gece köyde kaldı sonra bazı aksiliklerden dolayı gitmek zorunda kaldı bir kaç ay sonra yanına ofisine gittim sağolasın orda bana baktı bir iki seyansla hiç bir hastalıgım kalmadı yaklasık 10 ay falan oldu çok şükür bana baktıktan sonra hiç karnım ağırmadı Allah ondan razı olsun EMEL HANIMIN RÜYASINDA GÖRDÜĞÜ YERİ MERAK EDEN DE LİNKE TIKLAYIP BURDAN SAYFAYI BEĞENİP ÖĞRENEBİLİRLER https://www.facebook.com/pages/K%C4%B1z%C4%B1lca-Otluca-K%C3%B6y%C3%BC-Enu%C5%9F-Peygamber-T%C3%BCrbesi-/211951935499747