Hasta Deneyimleri

Soru ve Teşekkürler için lütfen formu doldurunuz.

 
 
 
 
 
 
Lütfen formu eksiksiz olarak doldurunuz. Email adresiniz yayınlanmayacaktır.
Şeref MURATOĞLUŞeref MURATOĞLU - şehir: BOLU yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Merhaba Emel hanım hastamız için randevu etmiştik Kurban bayramı sonrasında arayınız görüşeliim randevu vereyim demiştiniz telefonlara çıkan yok. Çok zor durumdayız lütfen arar mısınız?
İsimsizİsimsiz - şehir: Ankara yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Merhaba Emel hanım ile sıradışı olduğunu söylediği Abim aracılığıyla randevu alarak gorustuk. Kızımın sıkıntıları vardı ve psikoz tanısı konulmuştu. İlk seanstan sonra kendini iyi ve rahatladığını söyledi. Bir hafta sonra tekrar ziyaret ettik ve artık iyi olduğunu söyledi. Allah ondan razı olsun,kendisine bahşedilen bu manevi gücü bizim gibi ihtiyaç sahibi insanlar için kullandığı için ona sağlık ve mutluluk versin. Teşekkürler.
NisaNisa - şehir: Istanbul yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Uc aylik bi oglum var ve isitme kaybi oldugu soylendi bu gibi bebeklerde bioenerji uygulamasi nasil oluyor ve tedavisi ne oranda mumkundur bize yardimci olabilirmisiniz
Gulnar TurkeGulnar Turke - şehir: İstanbul yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Kulağımda çınlamadan dolayı işitme kaybı vardı. Cihaz kullanıyordum. Emel hanıma gittiğim ilk seanstan sonra cihazı çıkardım.
nurhannurhan - şehir: istanbul yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
17 yaşındaki kızımın yumurtalıkları yok denecek kadar küçüktü.hatta yok diyebiliriz.emel çandırlıya geldik.biz hiçbişey demeden baştan aşağı elini gezdirdi..yumurtalık bölgesine gelince sallanmaya başladı..hatta kucağıma düşüyordu...emel çandırlı dediki.bu bölgede tuhaflık var.burası hasta..biz şaşırdık kaldık.hepimiz tarama olmak istedik.banada mememde kitle olduğunu dedi.telaşlandım.etesi gün film çektirdim.evet.kitle vardı.geçen ay ilk seansımızı olduk.kızımın yumurtalığı büyümüş.benim kitlede yarıya kadar küçülmüş.şimdi ikinci seansa gelecez.telefonu düşüremiyoruz.neyseki bugün açtı telini.sevinçten buraya yorum yazıyorum.emel çandırlıya erişebilmek.çok güzel darısı sizin başınıza
SEVGİ ERDENSEVGİ ERDEN - şehir: ESKİŞEHİR yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Yorum gönderirken ekranım takıldı tabi ki beş yıldız.
serenay özdemirserenay özdemir - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
merhaba Emel Hanım,erkek arkadaşım kanser hastası,tam nişanlanıcağımız zaman bu kötü günler başladı,yaklaşık 2 aydır kemoterapi görüyor,doktor bişey kalmadı bitti diye söylüyor,haftaya pet çekimi olucak ozaman tedavideki son durum çıkıcak,ama benim içim rahat etmiyor.bugün bi arkadaşımdan duydum isminizi ve överek anlattı sizi.kemoterapi gören hastaya seans uyguluyor musunuz acaba,nasıl bi yol izlesek yardım rica ediyorum sizden
SEVDASEVDA - şehir: ANTALYA yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Canım Emel ablacım. Anlaşılır şekilde konuşamayan 2,5 yaşındaki kızım için tanıdık vasıtasıyla Emel ablaya gittik. Bioenerji tamamen yabancı olduğum bilmediğim bir konu idi, ilk başta pek umursamadım. Sağ olsun gittiğimizde öncelikle hepimize kabaca bir ön muayene yaptı ve tespit ettiği rahatsızlıklarımız doğruydu. 6 ve 2,5 yaşlarındaki 2 kızıma da seans yaptı. 1 ay sonrasında 2. seansa da gittik. 2 seans sonrasında küçük kızım normal anlaşılabilir şekilde konuşmaya başladı, büyük kızımda anlam veremediğimiz belirtiler ile Emel ablanın tespit ettiği 2 kulağında da olan ciddi duyu kaybı, aldırdığımız geniz etinden kaynaklı çene geriliği, bağırsakların da gördüğü 2 kurt, gözündeki düşük dereceli bozukluk, yine tespit ettiği hafif skolyoz rahatsızlıkları düzeldi. Ayrıca birlikte gittiğimiz kız kardeşime de yaptığı seansla uyku düzenini çok olumsuz etkileyen bacak huzursuzluğu, göğsündeki 2 tane kist, aylardır geçmeyen omzunda ki kuluncu, nazarı geçti. Emel ablacım Allah razı olsun.
Ümran ÇetinerÜmran Çetiner - şehir: Tekirdağ Çorlu yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Merhaba Emel hanım,benim 5 yaşında oğlum var.tanısı serebral palsi.şuanda hiçbir şekilde yürüyemiyor,oturamıyor.ellerinde kollarında kasılma var.götürmediğimiz profesör kalmadı ama hiçbiri olumlu konuşmadı.asla normal olamaz yürüyemez dediler.üç kez ameliyat oldu fakat çare olmadı.Emel hanım lütfen bizede yardımcı olurmusunuz.bizede şifa bilurmusunuz inşallah.
Ümran ÇetinerÜmran Çetiner - şehir: Tekirdağ Çorlu yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Merhaba Emel hanım,benim 5 yaşında oğlum var.tanısı serebral palsi.şuanda hiçbir şekilde yürüyemiyor,oturamıyor.ellerinde kollarında kasılma var.götürmediğimiz profesör kalmadı ama hiçbiri olumlu konuşmadı.asla normal olamaz yürüyemez dediler.üç kez ameliyat oldu fakat çare olmadı.Emel hanım lütfen bizede yardımcı olurmusunuz.bizede şifa bilurmusunuz inşallah.