Hasta Deneyimleri

Soru ve Teşekkürler için lütfen formu doldurunuz.

 
 
 
 
 
 
Lütfen formu eksiksiz olarak doldurunuz. Email adresiniz yayınlanmayacaktır.
emineemine - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
belimdeki rahatsızlıktan dolayı topuklu ayakkabı giyemiyordum.bir bacağım diğerine göre uzundu.tek seanta düzeltildi.ertesi gün topuklu ayaykkabı ile yürüyebildim.
dr.emrahdr.emrah - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Emel hanımın sitesinde anlattıklarının doğru olduğunu gözlemlemekteyiz.Giderek daha fazla bilgiye ulaştığını ve öğrenilecek daha çok şey olduğunu söylemekte.Bu da tamamen doğru...Emel hanımın özellikle eliyle yaptığı teşhis şu anda tıbbi teknolojide kullanılan MR cihazından daha iyi olduğunu içtenlikle söyleyebilirim...
emel candırlıemel candırlı - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
şifa bulmak için bana gelen ve yorumda bulunanlar için teşekkürler.ANCAK....bazı yorumlar doktorlardan sonuç bulamadım, emel hanımda buldum sözcükleri beni biraz rahatsız ediyor. çünkü biz modern tıpla beraber çalışıyor sayılırız.şüpheli bulduğum organ veya bölgeleri hemen filme tahlile yolluyorum.bu doğrultuda tıbbada destek amacı ile işimizi sürdürüyoruz.hastanın şifa bulduğundan emin olmamız ise yine modern tıpla öğreniyoruz.tahlil sonuçlar müsbet çıkınca bizim için büyük sevinç kaynağı oluyor.tıpta öyle acil durumlar oluyorki bioenerji ile yardım etmemiz mümkün olamayabiliyor.dünyanın tüm tıp doktorlarının önünde saygıyla eğilirim.
dr.velidr.veli - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
hayata bakış açım değişti..modern tıpla ilgilenmeme rağmen alternatıf tıbbında varlığını hissetmem ve doğruluğuna inanmam emel hanım sayesinde dahada netleşti.hastalığın bir bütün olarak hem ruhsal hem bedenen olması yanında bio enerjinin gücünün insanda kendini hissettirmesi ve bu deneyimi yaşamam olağan üstüydü.Bio enerji seansı sırasında maddeye mananın yüklenmesini ve hükmettiğini gördüm.İnsanların daha umutlu ve mutlu olarak ayrılması başarının ne kadar gerçek olduğunu göstermekte ve kanıtlamaktadır...
idilidil - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Kızımı getirdim. Kızımın aurası tanımlandı. Kızım üniversiteye hazırlanıyor. onun şifacı olduğunu ve sağlık konusunda meslek edinmesi gerektiğini söyledi. kızıma bioenerji vererek sınav sitresini atmasına faydası oldu. Benimde üzerimdeki nazar kötü etkileri aldı. Omuzlarımda ağrı vardı onları giderdi.Bacak ağrılarımı giderdi. fayda gördüm tşk. ederim.
idilidil - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
rahatsızlıklarımı ben söylemeden bildi ve şifa yoluyla düzeltildi. Üzerimdeki kötü etkiler yok edildi.
Cazibe GündoğuCazibe Gündoğu - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Emel Ablayla seans sırasında yaşadığım ilginç vakalardan birisi de 12 yaşlarında bir erkek çocuğun sağ gözü % 90 görme özürlüydü. Emel Abla sorunun gözde değil beyindeki görme merkezinde olduğunu tespit etti ve o bölgeye enerji verdi. Oysa doktorlar gözde bir hastalık ismi bulmuşlar ve sorunun gözde olduğunu zannediyorlardı. 10 dakikalık şifa enerjisinden sonra çocuk görüyorum diye bağırmaya başladı. Gören gözünü eliyle kapatarak görmeyen gözüyle yazıları okumaaya başladı. Aradan 2 hafta geçti. Tanıdıklardan çocuğun çok iyi görmeye başladığı ve sınavlara hazırlanabildiği haberleri geldi. Yaşadığım ilginç şifa deneyimlerimi anlatmaya devam edeceğim.
Cazibe GÜNDOĞUCazibe GÜNDOĞU - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Emel Ablayla yaklaşık bir sene önce bir aile dostumun evinde tanıştık. O gün o eve biyoenerji seansı için gelmişti. Bana ve eşime de biyoenerji seansı uyguladı. Kendisinden çok etkilendim. Benim bile bilmediğim ama daha sonra tetkiklerde ortaya çıkan rahatsızlıklarımı söyledi. Ayrıca sol bacağım 3 cm e yakın beden kaymasından dolayı uzunmuş. Onu diğer bacağımla aynı seviyeye getirdi. Bu bir mucizeydi. Daha sonra birkaç kez daha kendisinden seans aldım. Bu ilme karşı merakım arttı. Bende bu yeteneğin olduğunu ve istersem geliştirebileceğimi söyledi. O günden sonra kendisine sık sık gitmeye ve biyoenerji konusunda ders almaya başladım. Kendisiyle seanslarda bir çok mucizelere şahit oldum.1 yıl içerisinde enerjimin arttığını ve artık benimde birşeyler yapabildiğimi sevinçle ve inançla izliyorum. Emel abla sayesinde düşünce ufkuma yeni pencereler açıldı. Sizde bu yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. İnanınca ve çok isteyince o kapı aralanıyor ve biyoenerji yaptıkça enerjiniz ve şifa gücünüz artıyor. İyiki şu kainatta sizin gibi iyi insanlar var Emel Ablacım. Seni çok seviyorum.
DİLEKDİLEK - şehir: ANTALYA yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
uzun zamandır kulaklarımda ağrı ve basınç şikayetim vardı ve kulaklarım patlayacak zannediyordum. gitmediğim doktor kalmadı fakat çare bulamadım.tavsiye üzerine gittiğim emel hanım sayesinde tek seansta kulaklarım açıldı ve kulak ağrısından kurtuldum.ailecek kendisine gittik ve şükürler olsun derdimize derman oldu ve kendisine teşekkürü bir borç biliyoruz.
muazzezmuazzez - şehir: ANTALYA yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
benim belimde doğuştan ur var iyi huylu hersene film çektiririm aynı seviyede duruyor.EMEL hnm.la tanışınca bu ur 2 seansta küçülmeye başladı 2 seans sonra tamamen iyileşeceğini tahmin ediyorum mucize bir olay EMEL hnm.çok teşekkür ederim beni sağlığıma kavuşturduğu için