Hasta Deneyimleri

Soru ve Teşekkürler için lütfen formu doldurunuz.

 
 
 
 
 
 
Lütfen formu eksiksiz olarak doldurunuz. Email adresiniz yayınlanmayacaktır.
ayfer karabatakayfer karabatak - şehir: elazığ yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
4 yıl önce papil ödem teşhisi konuldu 4 defa bel omiriliğinden sıvı alındı. tedaviler sonuç vermedi. bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Emel hanım ile tanıştım ve haziran ayında Antalya'ya gittim. Emel hanımın yaptığı tedavi sonucu eskisinden daha iyi bir durumdayım. Emel hanıma teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.
nevzat özcannevzat özcan - şehir: istanbul yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
doğuştan epilepsi hastası olan oğlumu emel hanıma götürdüm daha 3 gün geçmesine rağmen hissedilir derecede birşeyler olduğunu farkettik ve gördük bu gece epilepsi nöbeti geçirmedi nöbetsiz 1 günü dahi olmamaıştır her gece en az 3 nöbet geçirir. bunun yanında oldukça yürüme zorluğu çeken çocuğum emel hanımın seyansları sonrası yürümesindede gözle görülür şekilde düzelmeler görüldü. uzun lafın kısası bir takım rahatsızlıkları olanlar hiç tereddüt etmeden emel hanıma gidebilirler gittiklerinde zaten görecekler emel hanımın ne kadar gerçekçi nekdar düzgün iyi kalpli ve işinin ehli birisi olduğunu fark edecekler kısa zaman içerisinde yaşadıklarımı sizlere aktardım ama ilerleyen tedavi sürecinde olumlu olumsuz herşeyi yine sizlerle paylaşacağım yakın zaman içerisinde tekrar yazıp sizleri haberdar edeceğim
pınarpınar - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
oğlum bi bardak su içse .sürekli tuvalete gidiyordu.doktara götürdüm.psikolojik dediler zamanla geçecektir dediler ama daha kötüye gitti.emel ablayla tanıştım .bir tanıdığımızın vasıtasıyla oğlumu seansa aldığında üreme yollarında sıkıntısı olduğunu söyledi.tek seansta herşey düzeldi.eşiminboyun kısmında oluşan tanımlanamaz bir ağrısı vardı onuda yaptığı tek seanslık masajla yumru kayboldu.herşey yolunda.teşekkürler emel abla...
emineemine - şehir: antalya serik yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
35 yaşındayım.4 senedir iki göğsümdede miyomlar vardı.üç seans aldım.3 ay sonra miyomlardan eser kalmadı. omurgamdaki eğrilikte yok oldu.teşekkürler.ve yürürkemki baş dönmemde geçti.emel hanım.size emel sultan diyebilirmiyim.
yaseminyasemin - şehir: ankara yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
iki yaşındaki bebeğimin pipisi içine gömük idi.tek seansta bir ay sonra bebeğimimin pipisi normal hale geldi.bizden ücrette talep etmedin.emelciğim seni çok seviyorum
menekşemenekşe - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
emel hanımı tanıdığıma çok memnunum annememi yıllardır rahatsız eden kalp pitim bozukluğunu ve nefes alıp verme zorluğunu iki seansada tamaman yok etti çok şükür iyiki sizi tanımışız.artık ailecek yanıdayız çünkü rahatsızlığımızın şifasını hemen hissede biliyoruz.
FatmaFatma - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Ayağımın birisi uzun, birisi kısaydı ve sadece 2 dakikada ikisini aynı boya getirdi bel ağrılarım bitti mide ağrılarım tamamen tükendi fazlasıyla mucizevi. Herkese öneririm.
dilekdilek - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
eşim beyin tümörü tanısıyla ameliyat geçirmişti ve nöbetleri oluyordu, tanıdığımız bir arkadaşımızın vasıtasıyla gittiğimiz emel hanıma eşim 3 seans bionerji tedavisi oldu ve şuan hamdolsunki eskiye oranla nöbetlerinde belirgin derecede azalma oldu kendini şuan daha iyi hissediyor. MR sonucundan sonrada yine görüşlerimi bildireceğim fakat kendisine şimdiden çok teşekkür ediyoruz ailecek.
Havva ÇevikHavva Çevik - şehir: Konya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Selamlar... Ben arkadaşımın tavsiyesi ile Emel Hanım'a gittim. Arkadaşım ve 11 yaşındaki oğlum yanımda idi. Kendimin çok net bildiğim bir problemim yoktu. Bir bakıma merak ve chack up amaçlı gitmiştim. Bana nefes almamda sorun olduğunu, bunun sebebinin de akciğerime alttan baskı olduğunu söyledi. Gerçekten çok çabuk tıkanan bir nefese sahiptim. Seanstan hemen sonra nefesimde rahatlama hissettim. Ayrıca o yataktan kalktığımdaki yüzüme yansıyan parlaklık oğlumu ve arkadaşımı hayretler içinde bıraktı. Bunun sebebi de depresyonumun alınması idi.Oğlumun ciddi bir göz problemi vardı. Emel Hanım'ın görme sorununu iyileştiremiyorum demesine rağmen oğlumu da seansa soktum. Bence oğlumun görme problemi sonradan oluşan bir şey olduğu için ve gözün arka tabakası ile ilgili olduğu için işe yaradı. Oraya gittiğimizde tek gözünü kapatarak küçük yazıları gözünü yana çevirmeden okuyamıyordu. Şu anda kitaplarını tek gözünü kapatarak ve düz bakarak okuyabiliyor.Biz Antalya'ya her gittiğimizde Emel Hanım'ı ziyaret etme kararı aldık. Özellikle oğlum mutlaka Emel ablasına gitmek istiyor. Teşekkürlerrrr...
izzet narinizzet narin - şehir: burdur yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
iki ay önce tavsiye üzerine emel hanıma geldim.ses tellerimin üzerinde nohut büyüklüğünde nodül vardı.doktorum ameliyat olmam gerektiğini söylemişti. emel hanımın seansına girdim.hemen ameliyat olmamaı söyledi.tek seans aldım.iki ay sonra ısparta tıp fakültesi ameliyat olmak için gittim. doktorum ameliyat öncesi görüntülü videoda olduğum muayenede nodülün olmadığını veya ameliyat omuş gibi yok olduğunu doktorum söyledi.ameliyata gerek yok dedi.dizlrimdede ağrı vardı yok denecek kadar azaldı.