BİOENERJİ VE RUHSAL ŞİFA

 

Bioenerjide tanı koyma yöntemleri:

1-Bir metre uzaktan göz ile bakma, vücudu baştan aşağı tarayarak siyah bölgeleri buluyorum. Çünkü hasta olan bölgeleri siyah duman şeklinde görüyorum.

2-El ile teşhis: Hasta olan bölgede enerji kesikliği olduğu için elim hasta olan bölgeye geldiği zaman bende vücudumla beraber çok şiddetli sarsıntı oluyor. Sarsıntının sebebi şudur; elim negatif bölgeye geldiği zaman bende olan pozitif enerji ile birleştiği için sarsılma olduğunu tespit ettim.

3- Uzaktan  beyin ve ruh gücüyle teşhis. Bana söylenilen hasta kişiye direk kalben ve düşünce gücüyle yöneliyorum. Vücudunun hangi bölgesi hasta ise siyah karanlık leke görüyorum.


Sifa teknik ve yöntemlerim:

Hastayı metal olmayan bir yatağa yatırıyorum. Başından başlayarak beni sarsan bölgeleri tespit ediyorum. Sarsıntı bitene kadar elimi çekmiyorum. Sarsıntı bittiği anda evrende var olan kötü enerjinin o bölgede oluştuğunu görüyorum. İlk seansta olumsuzlukları alıyorum. İkinci seansta olumlu şifa enerjisi veriyorum.

Uzaktan şifa:

Bio enerjide uzaklık yakınlık söz konusu değildir. Uzaktan da aynı işlemler yapılabilir.


Bioenerjide başarılı olduğum alanlar:

İyi ve kötü huylu tümör(4. Aşamaya gelmemiş şartıyla), Kitle, beze, koah, ülser, kemik eğrilikleri(skolyoz), taban çökmesi, kafatası büyümesi, bir bacağın uzun veya kısa olması, depresyon, takıntı, guatır, miyom, diyafram sıkışması, migren, alerji, bağarsak bozuklukları, kaza veya ameliyat sonrası hızlı iyileşme, göbek kayması, dalak büyümesi, iç organlarda yara, dolaşım bozukluğu, uyku bozuklukları, kulunç, çocuklarda altını ıslatma, hormon bozukluğuna bağlı cücelik, bağaşıklık sisteminin kuvvetlenmesi, adet sorunları, kafatası büyümesi, dalak büyümesi, kanser, pankreas rahatsızlıkları, böbrek yetmezliği, kalp damar hastalıkları, alerji, doku bozuklukları, kadın rahatsızlıkları, prostat ve aklınıza gelebilecek diğer tüm rahatsızlıklar.

Bazen Bioenerjide başarılı olamadığım alanlar:

Diz suyunun bitmesi, rahim sarkması, idrar kesesi sarkması, DNA bozuklukları, şizofren, spastik, bel ve boyun fıtığı, sinir kopması sonucu oluşan felç durumu.


Şifa Teknik ve Yöntemlerim:

Hastanın üzerinde bulunan metal aksesuar ve takılar ( küpe saat telefon vs) çıkartılır.Seans yatağına yatırılır.Baş bölgesinden başlayarak vücudun bio elektrik olmayan bölgeler tesbit edilir. Elektrik olmayan bölgeye geldiğimde bütün vücudumda şiddetli bir sarsıntı oluyor.Sarsıntının sebebi bendeki artı (+) elektrik ile hasta bölgedeki negatif (-) elektriğin birleşmesinden kaynaklanmaktadır.Sarsıntı bitene kadar elimi o bölgeden çekmiyorum.Sarsıntı bittiği an pozitif(+) elektriğin hastalıklı bölgeye yerleştiğini görüyorum.Bunu hastada farkediyor.

Mesela bacakta elektrik olmazsa birinde uzunluk veya kısalık meydana geliyor.10 dakikalık seans uygulamasından sonra pozitif elektrik yerine geldiği an iki bacağın uzunluğu dengeleniyor.(HASTALARIM bölümündeki fotoğraf örneklerine bakabilirsiniz)

NOT:İç hastalıkları kanser tümör beze gibi hastalıkların seans sonuçlarını anında fotoğraflarını görünteleyemediğim için benim için en basit olan bacak fotoğraflarını sizinle paylaştım.