BİOENERJİ NEDİR?

Biyoenerji insanlarda bulunan doğal enerjidir. Vücut içerisinde devamlı bir titreşim ve düşük voltajlı elektromanyetik akım; bireysel enerji alanımız ve enerji sistemimiz vardır. Kısacası fiziksel, zihinsel ve ruhsal üç enerji alanımızın bileşkesiyiz. Evrenden aldığımız, içselleştirdiğimiz bu enerjiye yaşam enerjisi bioenerji diyoruz.

Yaşadığımız kişisel veya çevresel negatiflerden (olumsuz duygu ve düşünceler) dolayı vücut sisteminin ayarı bozulabilir.

Bioenerji uygulaması, evrenin sonsuz enerjisi ile insan bedeninin mükemmel uyumunu standart hale getirmeyi sağlayan benzersiz bir şifa tekniğidir.

Bioenerji tekniğiyle bedenin DNA kodları, hücreler, organlar ve kemikler yeniden ayarlanarak evrendeki enerji hatları bedendeki hatlara uyumlanır. Bu uygulama zihinsel , fiziksel ve ruhsal bedenimizi ; bağışıklık sistemimizi güçlendirip yenilenmeye, iyileştirmeye yol açmaktadır.


Bioenerji Seansının Genel Faydaları :

  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Vücuttaki kan dolaşımını hızlandırır.
  • Metobolizmayı hızlandırır

  • Kronik yorgunluğu ortadan kaldırır.
  • Ruhsal durumu düzenler.
  • Her türlü ağrılarda etkilidir.AURA VE ÇAKRALAR
AURA VE ÇAKRALAR

Enerji Çubuğu Eğitimi
Enerji Çubuğu Eğitimi

Radyestezi Eğitimi Sertifikasyonu

Biyoenerji Eğitimi
Biyoenerji Eğitimi

Biyoenerji Eğitimi Sertifikasyonu

HASTA FOTOĞRAFLARI
HASTA FOTOĞRAFLARI

ŞİFADA BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR
ŞİFADA BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR

1. En başarılı olduğum şey, teşhis koymak. Hastalığın nereden kanaklandığını bulmak. Çünkü hasta bölgede şiddetli sarsılıyorum..
2. Kemik eğrilikleri, skolyoz, bacak eğrilikleri, omuz düşmesi gibi hastalıklar..
3. Kas iskelet sistemi hastalıkları..
4. Kan değerlerinin bozukluğu..
5. Behçet hastalığı..
6. İyi huylu kitle, miyom, fibrokist..
7. Göbek kayması, baş dönmesi, meniere..
8. Kalp rahatsızlıkları, kalbin delik olması, kalb büyümesi, kalp ritim bozuklukları..
8. Astım bronşit, amfizem , koah
9.Teşhisi koyulmamış birtakım hastalıklar..
10. Kemoterapi almamış kanser hastaları..
11. Akdeniz ateşi,
12. Erkekte sperm sayısı eksikliği veya spermde şekil bozukluğu..
13. Kadın hastalıkları..
14. Ateş yükselmesi, enfeksiyonun yok edilmesi..
15. Guatr, tiroit bezlerinin az veya çok çalışması..
16. Depresyon, panik atak..
17. Çok terleme rahatsızlıkları..
18..Çocuklarda konuşamama yada geç konuşma..
19. Çocuklarda yavaş gelişme, büyüme..
20. Nazar ve negatif enerji türü varlıkların yok edilmesi..
21. Diyabet, pankreas rahatsızlığı, şeker hastalığı..
22. Deri hastalıkları..
23. Ayak taban çökmesi, kalça leğen kemiğinin eğrilmesi..
24. Reflü, mide kapakçığının açık kalması..
25. Dolaşım bozukluğu, kalp damar hastalıkları, varis..
26. Göz rahatsızlıkları..
27. Alerjiler..
28. Bağırsak parazitleri, veya vücudun başka yerindeki davetsiz misafirler. amip ve mikroplar..
29. Faranjit, laranjit, bademcik, kulak burun boğaz rahatsızlıkları..
30. Geniz eti..
31. Uyurgezerlik, karabasan ve korkulu rüya görme..
32. Takıntı ve endişeler,,
33. Kıl dönmesi, basur, ve fistüller..
34. Bel kayması, bel fıtığı, kalça düşmesi, siyatik, sinir sıkışmaları..

ŞİFADA BAŞARILI OLAMADIĞIM, YADA ÇOK AZ BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR
ŞİFADA BAŞARILI OLAMADIĞIM, YADA ÇOK AZ BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR

1.Tamamen yada kısmen felç olanlar..
2. Doğuştan zeka geriliği olanlar..
3. Çok kemoterapi yada ışın alanlar. Kanser tedavisinden dolayı karnı şişip ödem toplayan hastalar..
4. Ameliyat hatası ile hayati yerlerin yanlışlıkla kesilmesi, mesela omirlik ve beyin ameliyatları..
5. Böbrek yetmezliği rahatsızlığı. Bu rahatsızlığı belkide yapıyorumdur ama denemem az olduğu için başarılı olamadığım hastalıklardan sayıyorum..
6. Parkinson veya titreme hastalığı..
7.Vitiligo yani deri renginin açılması. Bu rahatsızlığı ancak durdururum, ilerlemesini önlerim ama değişen deri rengini düzeltemem..

HASTA YORUMLARI

Soru ve Teşekkürler için lütfen formu doldurunuz.

 
 
 
 
 
 
Lütfen formu eksiksiz olarak doldurunuz. Email adresiniz yayınlanmayacaktır.
aynuraynur - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Emel hanim beni şaşırtan üstün bir yetenek .Bütün rahatsızlıklarımı bilmesi beni şoke etti diyebilirim.sağlikla ilgili bütün şikayetleri mi benden daha iyi biliyordu.halen hayretler içerisindeyiz. İlk seans tan sonra onda gerçekten allah in vermiş olduğu ışığı hissetmek müthiş bir duygu. iyi varsın .
FüsunFüsun - şehir: izmir yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Emel hanım,Sizi bana tavsiye edip ,gelmeme sebep olanlara öncelikle teşekkür etmek istiyorum.Annemi size ileri seviye akciğer kanser teşhisi konmuş olarak getirdik.Siz ona kansere çok benzeyen ama kanserle çok karıştırılan bir tür virüs olduğunu ve kemoterapi yaptırmamasını söylediniz.2 seans verdikten sonra İzmir e döndük ve 4 gün sonra yaptırmamız gereken ciğer filmi ve kan tahlillerini yaptırdık.Bugün doktora gittik ve doktor bize ciğer filminin çok iyi olduğunu ve kan tahlil sonucunun sağlıklı insanda olabilecek değerlerde olduğunu söyledi.Önümüzdeki ayı iple çekiyoruz.Size gelmek ,şifanızı almak ve o güzel sohbetinizi dinlemek için sabırsızlanıyoruz.Bu işi ticari olarak yapmayan ,Allah inancı ile dolu sizin gibi yüce kalpli bir insanı tanıdığımız için aile olarak size tekrar teşekkürlerimizi borç biliriz.Sizi seviyoruz...
KAANKAAN - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
emel hanım iyi günler sitenizde verdiğiniz her iki numaradan da size ulaşmaya çalışıyorum ancak ulaşamıyorum numaralarınız değiştimi bildirirseniz sevinirim. iyi günler diliyorum.
IspartaliIspartali - şehir: Isparta yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Emel hanim allah vergisi olarak verdigi enerji ile sifa veriyor.öncelikle mr inizi emel hanima cektirin sonra modern tıpa mr a girin ayni seylerin ciktigini göreceksiniz....tek farki emel mr hastaligi buluyor ve enerjisi ile sifa veriyor...allah cc emel ablaya uzun ömurler versin....emel abladan herkesin sifa bulmasini ve enerjisinden nasiplenmesini diliyorum
mervemerve - şehir: akhisar yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Kızım 5 yaşında 2 aylıktan beri dönem dönem ateşlenmeleri oluyordu son 1 yıldır 2-3ay arayla 15 gün 40 dereceyi bulan ateşleri oluyordu bu arada sürekli astım tedavisi gördüğü için ateşi ona bağlanıyordu emel hanımla tanıştığımızda son 2 aydır hastahanede yatıyorduk emel hanıma geldik bize çocuğun topraktan deri altına parazit kaptığını söyledi bacak ağrılarınında ateşinde bundan kaynaklandığını söyledi ve seans yaptı şuan 2 ay oldu ateşimiz hiç olmadı şikayetleimiz azaldı emel ablaya çok teşekkür ediyoruz bizi hastanelerden kurtardı Allah razı olsun
ZEYNEPZEYNEP - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Emel Hanım Merhaba, bu gün sizden bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine haberdar oldum. Hemen sitenize girdim ve hakkınızda kısmını okudum. O kısmı okuduğumda inanılması güç ifadeler gördüm. Şaşırdım... Yorumlar kısmını okuduktan sonra yazmaya karar verdim. Benim 8 yaşında dünyalar tatlısı bir kızım var. Kızımda tam olarak teşhis konulmasada Sereballer Ataksi var. Bunun tedavisi mümkün değilmiş, ancak biz halen umudumuzu kesmeyip takiplerini yaptırıyoruz. Kızımın beyinciğinde küçülmesi olduğu için dengesini ve vücut kordinasyonunu sağlayamıyor. Bu tarz rahatsızlıkları tedavi edebiliyor musunuz? Eğer evet ise sizinle tanışmak ve kızımın tedavisi için yardımınızı istiyorum. Teşekkürler
ÖzlemÖzlem - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Sizden randevu almak istiyorum telefon numaraları ile ulaşamadım ulaşabileceğim tel lütfen msj atarsınız
Manisalı EkremManisalı Ekrem - şehir: Manisa yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Söyleyecek söz bulamıyorum.ablama selamlar iyi ki varsın dünyanın öbür ucunda olsan seni bulurum.Manisa'dan Ekrem
elif çelenelif çelen - şehir: izmir yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
yaklaşık 3 hafta önce emel hanıma acaba bende ne bulacak merakı ile gittim. sabaha karşı beni muayene etti ve beni öldürmeyen ama süründüren alerjik astımım olduğunu yaklaşık 5 saniyede anladı. evde kedim olduğu ve kedi tüyüne alerjim olduğu için alerji doktorum kedimi evden göndermeden asla problemimin çözülmeyeceğini söylemişti ve ben de buna inanmıştım. sağolsun o gece çok yorulmuş olmasına rağmen emel hanım bana enerji verdi. o günden beri çok rahat nefes alıyorum. kedimle sarmaş dolaş olsam bile öksürmüyorum. bu arada ben de sağlık personeliyim. kuzenim bana emel hanımı anlattığında çok da inandırıcı gelmemişti ama şu anda ben herkese tavsiye ederim emel hanımı. bir daha antalya'ya geldiğimde değil 7 saat, 2 gün bekle dese beklerim. çok teşekkür ederim emel hanım
EMEL CANDIRLIEMEL CANDIRLI - şehir: ANTALYA MERKEZ yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
OĞLUM YADA KARDEŞİM KAAN..BİRAZ ÖNCE SİZE UZUNCA BİR YORUM YAPTIM...AMA YORUMUM UZUN OLDUĞUNDAN ZAMAN AŞIMINA UĞRAYIP ULAŞMADI....ŞİMDİ TEKRAR KISACA YAZACAĞIM...İLK ÖNCE ....İNCE VE NEZAKETLE YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ELEŞTRİ VE SORU İŞRETLERİNİZİN OLDUĞUNU BELİRTMENİZ GÜZEL OLMUŞ...ALLAH RAZI OLSUN...KAİNAT VE KAİNATIN ÇALIŞMA SİSTEMİNİN HEPSİNİ HALEN ÇÖZEMİYORUZ....SIRADIŞI VE METAFİZİK OLAYLARI DİYORUZ...BEŞ DUYUMUZUN HARİCİNDE ALGILADIKLARIMIZA..ÇOK KİŞİ İNANAMIYOR...ZATEN İMAN,,,,,,,,,,,,,GÖRÜLMEYENEDİR....GÖZE GÖRÜNÜP MANTIGA UYAN ŞEYLERE HERKEZ İNANIR...KURANDADA DERKİ.......ONLAR DAHA RABLERİNİ MELEKLERİ GÖRMEDEN İMAN EDERLER...SIRADIŞI OLAYLAR DÜNYANIN HERYERİNDE OLAGELMEKTEDİR..VARDIR...ALLAH DİLEDİĞİNE DİLEDİĞİ YETENEĞİ VE BİLGİYİ VERİR....SEBEBİ İSE HİKMETE BAĞLIDIR....BURADA UZUN AÇIKLAMA YAPAMIYORUM....GELİRSENİZ SORULARIMIN CEVAPLARINI ALACAĞINIZDAN ŞÜPHEM YOKTUR...