BİOENERJİ NEDİR?

Biyoenerji insanlarda bulunan doğal enerjidir. Vücut içerisinde devamlı bir titreşim ve düşük voltajlı elektromanyetik akım; bireysel enerji alanımız ve enerji sistemimiz vardır. Kısacası fiziksel, zihinsel ve ruhsal üç enerji alanımızın bileşkesiyiz. Evrenden aldığımız, içselleştirdiğimiz bu enerjiye yaşam enerjisi bioenerji diyoruz.

Yaşadığımız kişisel veya çevresel negatiflerden (olumsuz duygu ve düşünceler) dolayı vücut sisteminin ayarı bozulabilir.

Bioenerji uygulaması, evrenin sonsuz enerjisi ile insan bedeninin mükemmel uyumunu standart hale getirmeyi sağlayan benzersiz bir şifa tekniğidir.

Bioenerji tekniğiyle bedenin DNA kodları, hücreler, organlar ve kemikler yeniden ayarlanarak evrendeki enerji hatları bedendeki hatlara uyumlanır. Bu uygulama zihinsel , fiziksel ve ruhsal bedenimizi ; bağışıklık sistemimizi güçlendirip yenilenmeye, iyileştirmeye yol açmaktadır.


Bioenerji Seansının Genel Faydaları :

  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Vücuttaki kan dolaşımını hızlandırır.
  • Metobolizmayı hızlandırır

  • Kronik yorgunluğu ortadan kaldırır.
  • Ruhsal durumu düzenler.
  • Her türlü ağrılarda etkilidir.AURA VE ÇAKRALAR
AURA VE ÇAKRALAR

Enerji Çubuğu Eğitimi
Enerji Çubuğu Eğitimi

Radyestezi Eğitimi Sertifikasyonu

Biyoenerji Eğitimi
Biyoenerji Eğitimi

Biyoenerji Eğitimi Sertifikasyonu

HASTA FOTOĞRAFLARI
HASTA FOTOĞRAFLARI

ŞİFADA BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR
ŞİFADA BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR

1. En başarılı olduğum şey, teşhis koymak. Hastalığın nereden kanaklandığını bulmak. Çünkü hasta bölgede şiddetli sarsılıyorum..
2. Kemik eğrilikleri, skolyoz, bacak eğrilikleri, omuz düşmesi gibi hastalıklar..
3. Kas iskelet sistemi hastalıkları..
4. Kan değerlerinin bozukluğu..
5. Behçet hastalığı..
6. İyi huylu kitle, miyom, fibrokist..
7. Göbek kayması, baş dönmesi, meniere..
8. Kalp rahatsızlıkları, kalbin delik olması, kalb büyümesi, kalp ritim bozuklukları..
8. Astım bronşit, amfizem , koah
9.Teşhisi koyulmamış birtakım hastalıklar..
10. Kemoterapi almamış kanser hastaları..
11. Akdeniz ateşi,
12. Erkekte sperm sayısı eksikliği veya spermde şekil bozukluğu..
13. Kadın hastalıkları..
14. Ateş yükselmesi, enfeksiyonun yok edilmesi..
15. Guatr, tiroit bezlerinin az veya çok çalışması..
16. Depresyon, panik atak..
17. Çok terleme rahatsızlıkları..
18..Çocuklarda konuşamama yada geç konuşma..
19. Çocuklarda yavaş gelişme, büyüme..
20. Nazar ve negatif enerji türü varlıkların yok edilmesi..
21. Diyabet, pankreas rahatsızlığı, şeker hastalığı..
22. Deri hastalıkları..
23. Ayak taban çökmesi, kalça leğen kemiğinin eğrilmesi..
24. Reflü, mide kapakçığının açık kalması..
25. Dolaşım bozukluğu, kalp damar hastalıkları, varis..
26. Göz rahatsızlıkları..
27. Alerjiler..
28. Bağırsak parazitleri, veya vücudun başka yerindeki davetsiz misafirler. amip ve mikroplar..
29. Faranjit, laranjit, bademcik, kulak burun boğaz rahatsızlıkları..
30. Geniz eti..
31. Uyurgezerlik, karabasan ve korkulu rüya görme..
32. Takıntı ve endişeler,,
33. Kıl dönmesi, basur, ve fistüller..
34. Bel kayması, bel fıtığı, kalça düşmesi, siyatik, sinir sıkışmaları..

ŞİFADA BAŞARILI OLAMADIĞIM, YADA ÇOK AZ BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR
ŞİFADA BAŞARILI OLAMADIĞIM, YADA ÇOK AZ BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR

1.Tamamen yada kısmen felç olanlar..
2. Doğuştan zeka geriliği olanlar..
3. Çok kemoterapi yada ışın alanlar. Kanser tedavisinden dolayı karnı şişip ödem toplayan hastalar..
4. Ameliyat hatası ile hayati yerlerin yanlışlıkla kesilmesi, mesela omirlik ve beyin ameliyatları..
5. Böbrek yetmezliği rahatsızlığı. Bu rahatsızlığı belkide yapıyorumdur ama denemem az olduğu için başarılı olamadığım hastalıklardan sayıyorum..
6. Parkinson veya titreme hastalığı..
7.Vitiligo yani deri renginin açılması. Bu rahatsızlığı ancak durdururum, ilerlemesini önlerim ama değişen deri rengini düzeltemem..

HASTA YORUMLARI

Soru ve Teşekkürler için lütfen formu doldurunuz.

 
 
 
 
 
 
Lütfen formu eksiksiz olarak doldurunuz. Email adresiniz yayınlanmayacaktır.
SEVGİ ERDENSEVGİ ERDEN - şehir: ESKİŞEHİR yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Emel hanım, size çok teşekkür ederiz. 6 yaşındaki kızım beyin tümörü ameliyatı olmuştu, sonrasında ağır geçen nöbetlerimiz oluyordu. Emel Hanım'a ulaşabildik ve kendisinden henüz daha bir seans almış olmamıza rağmen kızım nöbeti çok hafif geçirdi, sadece kolda güçsüzlük şeklinde. Ve şunu söylemem gerekir ki kendisi dünya iyisi bir insan , bizi çok güzel karşıladı ve kızım kendisini çok sevdi. Emel hanım ALLAH sizden razı olsun, elleriniz kollarınız dert görmesin. Bundan sonra da kızım önce ALLAH' A sonra size emanet. ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
aysun oğulaysun oğul - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
kanser hastası arkadaşımın ne kadar çok değişime uğradığını gözlemleyince hemen geldim çok teşekkür ederim emeğinize sağlık bizde çok rahatladık
MURAT CKNMURAT CKN - şehir: istanbul yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Bana 3 yıl önce tiroid kanseri teşhisi kondu ve İstanbul'daki kendi dalında oldukça başarılı ve ünlü 3 profesör tarafından acil ameliyat olmam gerektiği söylendi, bunun üzerine alternatif tıp adı altında toplanmış tedavi tekniklerini araştırarak denemeye karar verdim ve 3 yıl boyunca ameliyatı hep reddettim, fakat şimdiye kadar denediğim tedavilerde pek başarılı olduğumu söyleyemem! İyileşme konusunda moralimin ve motivasyonumun çok azaldığı bir dönemde iş yerimden bir arkadaşımın yoğun baskısı sonucu Emel hanım ile irtibata geçme kararı verdim (( çünkü bu arkadaşımın ablasındaki ''Beyin Tümörünü'' Emel hanımın 2 seansta tedavi ettiğini söyledi ve mutlaka gitmem gerektiği konusunda çok ısrarcı oldu, beyin tümörlü ablasının iyileştiğini kardeşinden duyduğum için oldukça merak ve heyecan duydum Emel hanım ile görüşmek için)). Şuan Emel hanımın evindeyim, ilk olarak sizi hızlı bir şekilde muayene ederek ne tür hastalıklarınız olduğunu kesinlikle ''eksiksiz bir şekilde'' size söylüyorum, yani beni muayene etiğinde gerçekten eksiksiz bir şekilde tüm rahatsızlıklarımı söyledi, şuan tedavi seansı için sıramın gelmesini heyecan ve şaşkınlık içerisinde bekliyorum, rahatsızlığımla ilgili gelişmeleri Emel hanım ile yaptığım seanslar sonucunda buradan bildiricim umarım herkes aradığı tedaviyi biran önce bulur şimdiden herkese geçmiş olsun...
SenemSenem - şehir: denizli yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Midemden ve yemek borusundan 3 ameliyat oldum akalazya hastasıyım son ameliyatımdan sonra iyileşmiştim ama rahatsızlığım tekrarladı endoskopiye girdim yemek borusu filmi çekildim doktorlar yemek borusunda tekrar genişleme olduğunu söyledi tam umudumu kesmiştim artık iyileşemem diyordum doktorlarda umudunu kesmişti yemek borun artık çalışamaz çok zor diyordu sonuçlarım çok kötü çıkmıştı arkadaşımın tavsiyesiyle Emel hanımla tanıştık ben hiç bir şey söylemeden midemdeki yemek borumdaki bütün sorunları bildi 2 seans yaptık gün geçtikçe iyileştiğimi farkettim izmirde tedavi görüyorum emel hanımdan sonra 2 kere daha izmire gidip bütün tahlilleri yaptırdım mucize gibi gelişmeler oldu düzelmeler oldu yemek borusunda ve midemde kısa bir süre önce yemek borusu filmi çektirdim emel hanıma gitmeden önceki sonuçla gittikten sonraki sonuç somut olarak ortada gerçekten gelişme var türkiyenin en iyi doktorları umudunu kesmişti benden artık ameliyatta olamıcaktım öyle bir şansım yoktu umutsuz vakaydım Emel hanımın şifası sayesinde tekrar iyileşmeye başladım 3. seansa gidicem inşallah vücudumdan bu hastalık Emel ablacım sayesinde temelli çıkıp gidicek dualarım hep onunla 🙂
melis özdemirmelis özdemir - şehir: İSTANBUL yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
kızım nöroblaston hastası idi.birbuçuk yaşında tanı kondu.kemotrapi ve radyotrapı almıştık.ancak vücudunda ciddi hasarlar kalmıştı..böbrek üreterlerinde genişleme.yumurtalıklarında hasar.gibi vesaire ... emel hanımla geçen sene tanıştık...kendisi kızımdaki mevcut olan hasarları bıidi..ve 3 seans aldık...çok şükür iyileşti..bugün tekrar kontrole getirdim..sağosun emel hanımdan
isim vermek istemiyorumisim vermek istemiyorum - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
okuyucular.emel doktoru arkadaşımın iyileşme sonucunu duyunca geldim..üç gün önce gelmiştim .telefonlara cevap vermediğinden habersiz geldim. kapıda beni azarladı. istifimi bozmadım.çünkü. üçgün önce guatır ve nodül teşhisi ile geldim. kendimi çok iyi hissedinde ultrasyon çektirdim. ne nodül var.ne guatır..doktorum şaşırdı. acaba bir yanlışlıkmı oldu dedi.tahlilmi karıştı acaba dedi. dokrora bionerjiye gittiğimi dedim.doktor inanırım.benide götür dedi.bugün geldik.hepimiz azarlandık.ben yorgunum başımdan gidin dedi. benim oktorumun kalp damarlarındaki sorunu bildi..ama biz seans almadan geri dönüyoruz.emel hanım çok yorgunmuş.başka zamana kaldık.çok teşekkür ederim emel hanım. Allahtan sana güç dilerim.
memed durmazmemed durmaz - şehir: BURDUR yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
emel hanım bugün çok sinirli.ve burası çok kalabalık.emel hanımın yerindeyiz.emel hanımı ilk defa böyle gördük.ne yiyeyim walla korktum.uslu çocuk gibi yorum yazacağım. ben ilk defa 3 sene önce emel hanıma gelmiştim. kısırdım.tahlilde o sperm vardı.çocuk sahibi olmamız mümkün değildi.3 sene önce seansa girdim.emel hanım.bir kaç tane sperm gördüğünü dedi..inşallah çoğalır dedi.3 ay gizi zamanda sperm sayısı.103 bine ulaştı..ikinci seansa geldik.inşallah sıra gelir.sabah oldu.bizi kovalasade yine geliriz..
NURHANNURHAN - şehir: ALANYA yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
BENİM İLKOKULA GİDEN ÇOK MIZ MIZ KIZIM VAR . DEVAMLI KARNIM AĞRIYOR DİYORDU...DOKTORLARA GÖTÜRDÜK.BAĞIRSAK VE MİDESİNE BAKILDI. HİÇ BİR ARIZA BULUNAMADI.BİZ KIZIMIZI NAZ YAPIYOR SANIYORDUK.TAKINTISI VAR DİYE DÜŞÜNDÜK.EMEL UZMANI ARKADAŞ SAYESİNDE ÖĞRENDİK.BİR GİDELİM BAKALIM NE DİYECEK DEDİK.DUYDUĞUMUZA GÖRE.HASTALARA.KENDİ HASTALIKLARINI SÖYLEMESİNİ İZİN VERMİYORMUŞ.KENDİ BULUYORMUŞ GÖYA.BİZDE BİŞEY DEMEDİK..KIZIMA BAKTI..YUMURTALIK BÖLÜMÜNE GELİNCE HIZLA SARSILDI.BURDA SORUN VAR DEDİ..GÖZÜNÜ YUMDU..GÖZLERİNİ KIZIMIN YUMURTALIĞINA DAYADI.VE KIZIMIN YUMURTALIĞININ ÇOK BÜYÜK BOYUTTA OLDUĞUNU VE BU SEBEPLE AŞAĞIYA SARKMIŞ OLDUĞUNU DEDİ..EMEL UZMAN.FİLM ULTRASYON CEKTİRMEMİZİ İSTEDİ.GERÇEKTENDE KIZIMIN YUMARTALIĞI NORMALİNDEN İKİ KAT BÜYÜK..AKŞAM SEANSA GİRDİK..İKİ HAFTA SONRA TEKRAR ULTRASYON ÇKETİRDİK.NORMALE DÖNMÜŞ...ŞİMDİ EMEL UZMANA KONTROLE GELDİK. AMA.BU DURUMU WEBSAYFAMDA PAYLAŞMAZSAN BAKMAM DEDİ..BENDE ONUN LEPTOPUNDAN YAZIYORUM.EMEL UZMAN HAKLI.İYİLEŞEN.ÇEKİP GİDİYOR.YORUM YAPMIYOR.BUADAKİ YORUMLAR.BENCE İYİLEŞEN 500 HASTADAN BİRİ YAZIYOR.
mervemerve - şehir: istanbul yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
üçbuçuk yaşında bir kızım vardır...bu yaşa kadar konuşamamıştır...emel hanımı tv.de gördüm heyecanlandım.ümit kapısı olarak gördüm.ve ümidim boşa çıkmadı.küçük kızım için iki seans aldık.iki ay içinde kızım konuşmaya başladı. hatta çenesinden duramıyoruz....sağolsun..emel hanım allah tuttuğunuzu altın etsin. bize öyle geldiki. yaptığınız iş bioenerji değil . sanki ilahi bir güç.
hüseyin aslancanhüseyin aslancan - şehir: ısparta yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
öncelikle emel hanımı tanıdığım için allahıma binlerce sükürler olsun eşimin eklem romatizması için gelmiştim lakin neler neler söyledi tabi bu söylediği rahatsızlık ları eşimle bende biliyorduk esimde iki buçuk santim ve iki santim büyüklüğünde nodül var dı bunları eritti gözlerde görme kaybı mide ve bağırsak sıkıntıları elhamdülillah ki emel ablam sayesinde ablam diyorum artık o bizim aile mizden biri yendik allah herkeze şifasını versin herkezede buradan tavsiye ederim emel abla seni cok seviyorum