BİOENERJİ NEDİR?

Biyoenerji insanlarda bulunan doğal enerjidir. Vücut içerisinde devamlı bir titreşim ve düşük voltajlı elektromanyetik akım; bireysel enerji alanımız ve enerji sistemimiz vardır. Kısacası fiziksel, zihinsel ve ruhsal üç enerji alanımızın bileşkesiyiz. Evrenden aldığımız, içselleştirdiğimiz bu enerjiye yaşam enerjisi bioenerji diyoruz.

Yaşadığımız kişisel veya çevresel negatiflerden (olumsuz duygu ve düşünceler) dolayı vücut sisteminin ayarı bozulabilir.

Bioenerji uygulaması, evrenin sonsuz enerjisi ile insan bedeninin mükemmel uyumunu standart hale getirmeyi sağlayan benzersiz bir şifa tekniğidir.

Bioenerji tekniğiyle bedenin DNA kodları, hücreler, organlar ve kemikler yeniden ayarlanarak evrendeki enerji hatları bedendeki hatlara uyumlanır. Bu uygulama zihinsel , fiziksel ve ruhsal bedenimizi ; bağışıklık sistemimizi güçlendirip yenilenmeye, iyileştirmeye yol açmaktadır.


Bioenerji Seansının Genel Faydaları :

  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Vücuttaki kan dolaşımını hızlandırır.
  • Metobolizmayı hızlandırır

  • Kronik yorgunluğu ortadan kaldırır.
  • Ruhsal durumu düzenler.
  • Her türlü ağrılarda etkilidir.AURA VE ÇAKRALAR
AURA VE ÇAKRALAR

Enerji Çubuğu Eğitimi
Enerji Çubuğu Eğitimi

Radyestezi Eğitimi Sertifikasyonu

Biyoenerji Eğitimi
Biyoenerji Eğitimi

Biyoenerji Eğitimi Sertifikasyonu

HASTA FOTOĞRAFLARI
HASTA FOTOĞRAFLARI

ŞİFADA BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR
ŞİFADA BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR

1. En başarılı olduğum şey, teşhis koymak. Hastalığın nereden kanaklandığını bulmak. Çünkü hasta bölgede şiddetli sarsılıyorum..
2. Kemik eğrilikleri, skolyoz, bacak eğrilikleri, omuz düşmesi gibi hastalıklar..
3. Kas iskelet sistemi hastalıkları..
4. Kan değerlerinin bozukluğu..
5. Behçet hastalığı..
6. İyi huylu kitle, miyom, fibrokist..
7. Göbek kayması, baş dönmesi, meniere..
8. Kalp rahatsızlıkları, kalbin delik olması, kalb büyümesi, kalp ritim bozuklukları..
8. Astım bronşit, amfizem , koah
9.Teşhisi koyulmamış birtakım hastalıklar..
10. Kemoterapi almamış kanser hastaları..
11. Akdeniz ateşi,
12. Erkekte sperm sayısı eksikliği veya spermde şekil bozukluğu..
13. Kadın hastalıkları..
14. Ateş yükselmesi, enfeksiyonun yok edilmesi..
15. Guatr, tiroit bezlerinin az veya çok çalışması..
16. Depresyon, panik atak..
17. Çok terleme rahatsızlıkları..
18..Çocuklarda konuşamama yada geç konuşma..
19. Çocuklarda yavaş gelişme, büyüme..
20. Nazar ve negatif enerji türü varlıkların yok edilmesi..
21. Diyabet, pankreas rahatsızlığı, şeker hastalığı..
22. Deri hastalıkları..
23. Ayak taban çökmesi, kalça leğen kemiğinin eğrilmesi..
24. Reflü, mide kapakçığının açık kalması..
25. Dolaşım bozukluğu, kalp damar hastalıkları, varis..
26. Göz rahatsızlıkları..
27. Alerjiler..
28. Bağırsak parazitleri, veya vücudun başka yerindeki davetsiz misafirler. amip ve mikroplar..
29. Faranjit, laranjit, bademcik, kulak burun boğaz rahatsızlıkları..
30. Geniz eti..
31. Uyurgezerlik, karabasan ve korkulu rüya görme..
32. Takıntı ve endişeler,,
33. Kıl dönmesi, basur, ve fistüller..
34. Bel kayması, bel fıtığı, kalça düşmesi, siyatik, sinir sıkışmaları..

ŞİFADA BAŞARILI OLAMADIĞIM, YADA ÇOK AZ BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR
ŞİFADA BAŞARILI OLAMADIĞIM, YADA ÇOK AZ BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR

1.Tamamen yada kısmen felç olanlar..
2. Doğuştan zeka geriliği olanlar..
3. Çok kemoterapi yada ışın alanlar. Kanser tedavisinden dolayı karnı şişip ödem toplayan hastalar..
4. Ameliyat hatası ile hayati yerlerin yanlışlıkla kesilmesi, mesela omirlik ve beyin ameliyatları..
5. Böbrek yetmezliği rahatsızlığı. Bu rahatsızlığı belkide yapıyorumdur ama denemem az olduğu için başarılı olamadığım hastalıklardan sayıyorum..
6. Parkinson veya titreme hastalığı..
7.Vitiligo yani deri renginin açılması. Bu rahatsızlığı ancak durdururum, ilerlemesini önlerim ama değişen deri rengini düzeltemem..

HASTA YORUMLARI

Soru ve Teşekkürler için lütfen formu doldurunuz.

 
 
 
 
 
 
Lütfen formu eksiksiz olarak doldurunuz. Email adresiniz yayınlanmayacaktır.
emineemine - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
belimdeki rahatsızlıktan dolayı topuklu ayakkabı giyemiyordum.bir bacağım diğerine göre uzundu.tek seanta düzeltildi.ertesi gün topuklu ayaykkabı ile yürüyebildim.
dr.emrahdr.emrah - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Emel hanımın sitesinde anlattıklarının doğru olduğunu gözlemlemekteyiz.Giderek daha fazla bilgiye ulaştığını ve öğrenilecek daha çok şey olduğunu söylemekte.Bu da tamamen doğru...Emel hanımın özellikle eliyle yaptığı teşhis şu anda tıbbi teknolojide kullanılan MR cihazından daha iyi olduğunu içtenlikle söyleyebilirim...
emel candırlıemel candırlı - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
şifa bulmak için bana gelen ve yorumda bulunanlar için teşekkürler.ANCAK....bazı yorumlar doktorlardan sonuç bulamadım, emel hanımda buldum sözcükleri beni biraz rahatsız ediyor. çünkü biz modern tıpla beraber çalışıyor sayılırız.şüpheli bulduğum organ veya bölgeleri hemen filme tahlile yolluyorum.bu doğrultuda tıbbada destek amacı ile işimizi sürdürüyoruz.hastanın şifa bulduğundan emin olmamız ise yine modern tıpla öğreniyoruz.tahlil sonuçlar müsbet çıkınca bizim için büyük sevinç kaynağı oluyor.tıpta öyle acil durumlar oluyorki bioenerji ile yardım etmemiz mümkün olamayabiliyor.dünyanın tüm tıp doktorlarının önünde saygıyla eğilirim.
dr.velidr.veli - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
hayata bakış açım değişti..modern tıpla ilgilenmeme rağmen alternatıf tıbbında varlığını hissetmem ve doğruluğuna inanmam emel hanım sayesinde dahada netleşti.hastalığın bir bütün olarak hem ruhsal hem bedenen olması yanında bio enerjinin gücünün insanda kendini hissettirmesi ve bu deneyimi yaşamam olağan üstüydü.Bio enerji seansı sırasında maddeye mananın yüklenmesini ve hükmettiğini gördüm.İnsanların daha umutlu ve mutlu olarak ayrılması başarının ne kadar gerçek olduğunu göstermekte ve kanıtlamaktadır...
idilidil - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Kızımı getirdim. Kızımın aurası tanımlandı. Kızım üniversiteye hazırlanıyor. onun şifacı olduğunu ve sağlık konusunda meslek edinmesi gerektiğini söyledi. kızıma bioenerji vererek sınav sitresini atmasına faydası oldu. Benimde üzerimdeki nazar kötü etkileri aldı. Omuzlarımda ağrı vardı onları giderdi.Bacak ağrılarımı giderdi. fayda gördüm tşk. ederim.
idilidil - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
rahatsızlıklarımı ben söylemeden bildi ve şifa yoluyla düzeltildi. Üzerimdeki kötü etkiler yok edildi.
Cazibe GündoğuCazibe Gündoğu - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Emel Ablayla seans sırasında yaşadığım ilginç vakalardan birisi de 12 yaşlarında bir erkek çocuğun sağ gözü % 90 görme özürlüydü. Emel Abla sorunun gözde değil beyindeki görme merkezinde olduğunu tespit etti ve o bölgeye enerji verdi. Oysa doktorlar gözde bir hastalık ismi bulmuşlar ve sorunun gözde olduğunu zannediyorlardı. 10 dakikalık şifa enerjisinden sonra çocuk görüyorum diye bağırmaya başladı. Gören gözünü eliyle kapatarak görmeyen gözüyle yazıları okumaaya başladı. Aradan 2 hafta geçti. Tanıdıklardan çocuğun çok iyi görmeye başladığı ve sınavlara hazırlanabildiği haberleri geldi. Yaşadığım ilginç şifa deneyimlerimi anlatmaya devam edeceğim.
Cazibe GÜNDOĞUCazibe GÜNDOĞU - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Emel Ablayla yaklaşık bir sene önce bir aile dostumun evinde tanıştık. O gün o eve biyoenerji seansı için gelmişti. Bana ve eşime de biyoenerji seansı uyguladı. Kendisinden çok etkilendim. Benim bile bilmediğim ama daha sonra tetkiklerde ortaya çıkan rahatsızlıklarımı söyledi. Ayrıca sol bacağım 3 cm e yakın beden kaymasından dolayı uzunmuş. Onu diğer bacağımla aynı seviyeye getirdi. Bu bir mucizeydi. Daha sonra birkaç kez daha kendisinden seans aldım. Bu ilme karşı merakım arttı. Bende bu yeteneğin olduğunu ve istersem geliştirebileceğimi söyledi. O günden sonra kendisine sık sık gitmeye ve biyoenerji konusunda ders almaya başladım. Kendisiyle seanslarda bir çok mucizelere şahit oldum.1 yıl içerisinde enerjimin arttığını ve artık benimde birşeyler yapabildiğimi sevinçle ve inançla izliyorum. Emel abla sayesinde düşünce ufkuma yeni pencereler açıldı. Sizde bu yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. İnanınca ve çok isteyince o kapı aralanıyor ve biyoenerji yaptıkça enerjiniz ve şifa gücünüz artıyor. İyiki şu kainatta sizin gibi iyi insanlar var Emel Ablacım. Seni çok seviyorum.
DİLEKDİLEK - şehir: ANTALYA yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
uzun zamandır kulaklarımda ağrı ve basınç şikayetim vardı ve kulaklarım patlayacak zannediyordum. gitmediğim doktor kalmadı fakat çare bulamadım.tavsiye üzerine gittiğim emel hanım sayesinde tek seansta kulaklarım açıldı ve kulak ağrısından kurtuldum.ailecek kendisine gittik ve şükürler olsun derdimize derman oldu ve kendisine teşekkürü bir borç biliyoruz.
muazzezmuazzez - şehir: ANTALYA yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
benim belimde doğuştan ur var iyi huylu hersene film çektiririm aynı seviyede duruyor.EMEL hnm.la tanışınca bu ur 2 seansta küçülmeye başladı 2 seans sonra tamamen iyileşeceğini tahmin ediyorum mucize bir olay EMEL hnm.çok teşekkür ederim beni sağlığıma kavuşturduğu için