BİOENERJİ NEDİR?

Biyoenerji insanlarda bulunan doğal enerjidir. Vücut içerisinde devamlı bir titreşim ve düşük voltajlı elektromanyetik akım; bireysel enerji alanımız ve enerji sistemimiz vardır. Kısacası fiziksel, zihinsel ve ruhsal üç enerji alanımızın bileşkesiyiz. Evrenden aldığımız, içselleştirdiğimiz bu enerjiye yaşam enerjisi bioenerji diyoruz.

Yaşadığımız kişisel veya çevresel negatiflerden (olumsuz duygu ve düşünceler) dolayı vücut sisteminin ayarı bozulabilir.

Bioenerji uygulaması, evrenin sonsuz enerjisi ile insan bedeninin mükemmel uyumunu standart hale getirmeyi sağlayan benzersiz bir şifa tekniğidir.

Bioenerji tekniğiyle bedenin DNA kodları, hücreler, organlar ve kemikler yeniden ayarlanarak evrendeki enerji hatları bedendeki hatlara uyumlanır. Bu uygulama zihinsel , fiziksel ve ruhsal bedenimizi ; bağışıklık sistemimizi güçlendirip yenilenmeye, iyileştirmeye yol açmaktadır.


Bioenerji Seansının Genel Faydaları :

  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Vücuttaki kan dolaşımını hızlandırır.
  • Metobolizmayı hızlandırır

  • Kronik yorgunluğu ortadan kaldırır.
  • Ruhsal durumu düzenler.
  • Her türlü ağrılarda etkilidir.AURA VE ÇAKRALAR
AURA VE ÇAKRALAR

Enerji Çubuğu Eğitimi
Enerji Çubuğu Eğitimi

Radyestezi Eğitimi Sertifikasyonu

Biyoenerji Eğitimi
Biyoenerji Eğitimi

Biyoenerji Eğitimi Sertifikasyonu

HASTA FOTOĞRAFLARI
HASTA FOTOĞRAFLARI

ŞİFADA BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR
ŞİFADA BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR

1. En başarılı olduğum şey, teşhis koymak. Hastalığın nereden kanaklandığını bulmak. Çünkü hasta bölgede şiddetli sarsılıyorum..
2. Kemik eğrilikleri, skolyoz, bacak eğrilikleri, omuz düşmesi gibi hastalıklar..
3. Kas iskelet sistemi hastalıkları..
4. Kan değerlerinin bozukluğu..
5. Behçet hastalığı..
6. İyi huylu kitle, miyom, fibrokist..
7. Göbek kayması, baş dönmesi, meniere..
8. Kalp rahatsızlıkları, kalbin delik olması, kalb büyümesi, kalp ritim bozuklukları..
8. Astım bronşit, amfizem , koah
9.Teşhisi koyulmamış birtakım hastalıklar..
10. Kemoterapi almamış kanser hastaları..
11. Akdeniz ateşi,
12. Erkekte sperm sayısı eksikliği veya spermde şekil bozukluğu..
13. Kadın hastalıkları..
14. Ateş yükselmesi, enfeksiyonun yok edilmesi..
15. Guatr, tiroit bezlerinin az veya çok çalışması..
16. Depresyon, panik atak..
17. Çok terleme rahatsızlıkları..
18..Çocuklarda konuşamama yada geç konuşma..
19. Çocuklarda yavaş gelişme, büyüme..
20. Nazar ve negatif enerji türü varlıkların yok edilmesi..
21. Diyabet, pankreas rahatsızlığı, şeker hastalığı..
22. Deri hastalıkları..
23. Ayak taban çökmesi, kalça leğen kemiğinin eğrilmesi..
24. Reflü, mide kapakçığının açık kalması..
25. Dolaşım bozukluğu, kalp damar hastalıkları, varis..
26. Göz rahatsızlıkları..
27. Alerjiler..
28. Bağırsak parazitleri, veya vücudun başka yerindeki davetsiz misafirler. amip ve mikroplar..
29. Faranjit, laranjit, bademcik, kulak burun boğaz rahatsızlıkları..
30. Geniz eti..
31. Uyurgezerlik, karabasan ve korkulu rüya görme..
32. Takıntı ve endişeler,,
33. Kıl dönmesi, basur, ve fistüller..
34. Bel kayması, bel fıtığı, kalça düşmesi, siyatik, sinir sıkışmaları..

ŞİFADA BAŞARILI OLAMADIĞIM, YADA ÇOK AZ BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR
ŞİFADA BAŞARILI OLAMADIĞIM, YADA ÇOK AZ BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR

1.Tamamen yada kısmen felç olanlar..
2. Doğuştan zeka geriliği olanlar..
3. Çok kemoterapi yada ışın alanlar. Kanser tedavisinden dolayı karnı şişip ödem toplayan hastalar..
4. Ameliyat hatası ile hayati yerlerin yanlışlıkla kesilmesi, mesela omirlik ve beyin ameliyatları..
5. Böbrek yetmezliği rahatsızlığı. Bu rahatsızlığı belkide yapıyorumdur ama denemem az olduğu için başarılı olamadığım hastalıklardan sayıyorum..
6. Parkinson veya titreme hastalığı..
7.Vitiligo yani deri renginin açılması. Bu rahatsızlığı ancak durdururum, ilerlemesini önlerim ama değişen deri rengini düzeltemem..

HASTA YORUMLARI

Soru ve Teşekkürler için lütfen formu doldurunuz.

 
 
 
 
 
 
Lütfen formu eksiksiz olarak doldurunuz. Email adresiniz yayınlanmayacaktır.
BURCU SEDABURCU SEDA - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Emel Hanım küçükken geçirdiğim bronşit hastalığını bildi ben söylemeden her şeyi kendi bildi ve seansları çok etkili herkese tavsiye ediyorum.. İlk önce inanmalısınız inandıkça sonuçlar mükemmele ulaşır..
Veli Çağatay ERENVeli Çağatay EREN - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Emel Hanımın yaptığı; uygulamalarda seans önce ve sonrasında hastaların vücutlarındaki değişiklikleri fotoğraflama yöntemi ile hastalara düzeldiğini ispat etmesi onun nedenli güzel ve marifetli ayrıca hünerli ellere sahip olduğunu göstermektedir. Dr.Çağatay EREN
çağatayçağatay - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Bioenerji merkezinde yapılan çalışmalarda karşılaştığım iyi olan insanların bazıları çok mutlu bazılarıda mutluluklarını ve iyi olduklarını itiraf edemeyen ve etmeyen, söylemekten neden çekindiğini anlamadığım insanlardan olmak üzere iki gruptan oluşmakta olduğunu gördüm. Bu insanlara tedavi sonrası nasıl olduğu sorulduğunda bilmem ki; anlamadım; eh işte; iyi gibi; sanırım daha iyi; gibi kelimeleri kullanmaktalar. Neden insanlar sağlığına kavuşunca mutluluğu kendine saklar.Lütfen kendimiz başta olmak üzere haykıralım BİZ SAĞLIĞIMIZA KAVUŞTUK-SAĞLIKLIYIZ.Eline Sağlık EMEL CANDIRLI...Dr.Çağatay EREN
SunaSuna - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Oğlumun sürekli baş ağrısı vardı. Yakınlarımın tavsiyesi ile Emel Hanıma gittik. Bir seans bioenerji uygulaması yaparak tepe çakrasını açtı. Oğlumun bir daha başı ağrımadı. Ayrıca sınav stresi konusun da da etkili oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum
Adile D.Adile D. - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Kol ağrım için Emel Hanıma Gitmiştim. 2 Seans bioenerji uygulaması yapıldı. Kol ağrım geçti. Ayrıca birçok konuda da bioenerjinin faydasını gördüm
HazanHazan - şehir: Ankara yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Aylardım büyük bir ızdırap içinde kalçamda bir iltihaplı yara vardı canımı çok yakıyordu elimi bile değemiyordum emel hanıma gittiğim zaman kıl dönmesi olduğunu öğrendim ve eenerji aldıktan sonra yaranın nasıl 2 günde kaybolduğunu eriyip gittiğini gördüm çok teşekkür ediyorum elleriniz dert görmesin emel hanım
suatsuat - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
emel hanımınyanına gittiğimde genel bir vücut taramaı yaptı problemlerimi biribir söyledi.bazen kalp çarpıntım oluyordu.ve sabah kalktığımda kendimi yorgun hissediyordum.şu anda bu dediğim sorunlar ortadan kalktı.kendisine teşekkür ediyorum.biyoenerjiyti iyi bilen biri olduğunu biliyorum.tavsiye ederim.
VOLKANVOLKAN - şehir: ÇANAKKALE yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Mayıs ayında Antalya'da tatilde iken tanıştığım Emel Hanıma ikinci seans olarak ekim başında tekrar gittim ve 2 seans sonrası kendimi çok iyi hissediyorum. kendimin bilmediği; ciddi göbek kayması, depresyon, sırt kulunçlarım, ses tellerimdeki çatallaşma sorunlarından kurtuldum. Kendisine ne kadar Teşekkür Etsem azdır ve ASIL ÖNEMLİ olansa; ruhumdaki eksiklikleri gösterip tamamladığı ve yol gösterdiği içindir. Sizin yanınızda olmak ve enerjinin akışını hissetmek bana huzur ve mutluluk veriyor. Ruhta beni yükselttiğiniz için Size Çok Teşekkür Ederim. Allah Razı Olsun. Yakın zamanda görüşmek üzere Hoşcakalın. Sizi Seviyoruz. 🙂
Ozlem G.Ozlem G. - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Asiri bas agrisi, stres ve uykusuzluk cekiyordum. Ayrica strese dayali mide problemi yasiyordum. Emel hanim beynimim enerjiye tamamen kapandigini soyledi be bio enerjisiyle beynimi enerjiye acti. Uyguladigi tedaviden cikar cikmaz hemen degisimi farkettim. Bas agrilarim ve mide problemim gecti. Geceleri kafami yastiga koyar koymaz uyumaya basladim. Resmen sinirlerim alinmis gibi sakinlesdim. hayata daha pozitif bir enerjiyle bakiyorum. Cok tesekkur ederim Emel abla, iyiki varsin.
Bahadir GurBahadir Gur - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Emel hanim hakkinda cok olumlu seyler duymusdum, birde ben bioenerji nasil birsey oldugunu merak edip kendisine gittim. Cabuk sinirlenen biriyim ve bel agrilarim vardi. Emel hanim once beni kontrol etti ve sol tarafimin bio enerjiye tamamen kapali oldugunu ayrica kuyruk sokumunda depresyondan kaynaklanan agrilarimi gordu. Sol tarafimi bioenerjiye acti (yuzum biraz uyusur gibi oldu sonra gecti) bu arada sol ayagimin sag ayagimdan biraz uzun durdugunu gordu. Bunuda duzeltti ayaklarimi esitledi. Kuyruk sokumundaki problemimide giderdi. Yillardir suren bel agrim kalmadi, sol ayagim resmen hafiflesdi, yuruyusum duzeldi. Kendimi cok sakin ve iyi hissediyorum. tesekkurler Emel Hanim.