BİOENERJİ NEDİR?

Biyoenerji insanlarda bulunan doğal enerjidir. Vücut içerisinde devamlı bir titreşim ve düşük voltajlı elektromanyetik akım; bireysel enerji alanımız ve enerji sistemimiz vardır. Kısacası fiziksel, zihinsel ve ruhsal üç enerji alanımızın bileşkesiyiz. Evrenden aldığımız, içselleştirdiğimiz bu enerjiye yaşam enerjisi bioenerji diyoruz.

Yaşadığımız kişisel veya çevresel negatiflerden (olumsuz duygu ve düşünceler) dolayı vücut sisteminin ayarı bozulabilir.

Bioenerji uygulaması, evrenin sonsuz enerjisi ile insan bedeninin mükemmel uyumunu standart hale getirmeyi sağlayan benzersiz bir şifa tekniğidir.

Bioenerji tekniğiyle bedenin DNA kodları, hücreler, organlar ve kemikler yeniden ayarlanarak evrendeki enerji hatları bedendeki hatlara uyumlanır. Bu uygulama zihinsel , fiziksel ve ruhsal bedenimizi ; bağışıklık sistemimizi güçlendirip yenilenmeye, iyileştirmeye yol açmaktadır.


Bioenerji Seansının Genel Faydaları :

  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Vücuttaki kan dolaşımını hızlandırır.
  • Metobolizmayı hızlandırır

  • Kronik yorgunluğu ortadan kaldırır.
  • Ruhsal durumu düzenler.
  • Her türlü ağrılarda etkilidir.AURA VE ÇAKRALAR
AURA VE ÇAKRALAR

Enerji Çubuğu Eğitimi
Enerji Çubuğu Eğitimi

Radyestezi Eğitimi Sertifikasyonu

Biyoenerji Eğitimi
Biyoenerji Eğitimi

Biyoenerji Eğitimi Sertifikasyonu

HASTA FOTOĞRAFLARI
HASTA FOTOĞRAFLARI

ŞİFADA BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR
ŞİFADA BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR

1. En başarılı olduğum şey, teşhis koymak. Hastalığın nereden kanaklandığını bulmak. Çünkü hasta bölgede şiddetli sarsılıyorum..
2. Kemik eğrilikleri, skolyoz, bacak eğrilikleri, omuz düşmesi gibi hastalıklar..
3. Kas iskelet sistemi hastalıkları..
4. Kan değerlerinin bozukluğu..
5. Behçet hastalığı..
6. İyi huylu kitle, miyom, fibrokist..
7. Göbek kayması, baş dönmesi, meniere..
8. Kalp rahatsızlıkları, kalbin delik olması, kalb büyümesi, kalp ritim bozuklukları..
8. Astım bronşit, amfizem , koah
9.Teşhisi koyulmamış birtakım hastalıklar..
10. Kemoterapi almamış kanser hastaları..
11. Akdeniz ateşi,
12. Erkekte sperm sayısı eksikliği veya spermde şekil bozukluğu..
13. Kadın hastalıkları..
14. Ateş yükselmesi, enfeksiyonun yok edilmesi..
15. Guatr, tiroit bezlerinin az veya çok çalışması..
16. Depresyon, panik atak..
17. Çok terleme rahatsızlıkları..
18..Çocuklarda konuşamama yada geç konuşma..
19. Çocuklarda yavaş gelişme, büyüme..
20. Nazar ve negatif enerji türü varlıkların yok edilmesi..
21. Diyabet, pankreas rahatsızlığı, şeker hastalığı..
22. Deri hastalıkları..
23. Ayak taban çökmesi, kalça leğen kemiğinin eğrilmesi..
24. Reflü, mide kapakçığının açık kalması..
25. Dolaşım bozukluğu, kalp damar hastalıkları, varis..
26. Göz rahatsızlıkları..
27. Alerjiler..
28. Bağırsak parazitleri, veya vücudun başka yerindeki davetsiz misafirler. amip ve mikroplar..
29. Faranjit, laranjit, bademcik, kulak burun boğaz rahatsızlıkları..
30. Geniz eti..
31. Uyurgezerlik, karabasan ve korkulu rüya görme..
32. Takıntı ve endişeler,,
33. Kıl dönmesi, basur, ve fistüller..
34. Bel kayması, bel fıtığı, kalça düşmesi, siyatik, sinir sıkışmaları..

ŞİFADA BAŞARILI OLAMADIĞIM, YADA ÇOK AZ BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR
ŞİFADA BAŞARILI OLAMADIĞIM, YADA ÇOK AZ BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR

1.Tamamen yada kısmen felç olanlar..
2. Doğuştan zeka geriliği olanlar..
3. Çok kemoterapi yada ışın alanlar. Kanser tedavisinden dolayı karnı şişip ödem toplayan hastalar..
4. Ameliyat hatası ile hayati yerlerin yanlışlıkla kesilmesi, mesela omirlik ve beyin ameliyatları..
5. Böbrek yetmezliği rahatsızlığı. Bu rahatsızlığı belkide yapıyorumdur ama denemem az olduğu için başarılı olamadığım hastalıklardan sayıyorum..
6. Parkinson veya titreme hastalığı..
7.Vitiligo yani deri renginin açılması. Bu rahatsızlığı ancak durdururum, ilerlemesini önlerim ama değişen deri rengini düzeltemem..

HASTA YORUMLARI

Soru ve Teşekkürler için lütfen formu doldurunuz.

 
 
 
 
 
 
Lütfen formu eksiksiz olarak doldurunuz. Email adresiniz yayınlanmayacaktır.
HURİYEHURİYE - şehir: İSTANBUL yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
35 YAŞINDA şizofrenim.biri beni takip ediyor.şunu bunu yap diye emir veriyor.yapmadığım zaman bana zarar veriyor.hocalar cin var dedi muska yazdı.bi fayda görmedim.1 sene evvel emele geldim.içerisi ana baba günü gibiydi...çok hastam var sana bakmıcam der gibi bana bir bakış attıki o an bayılmışım.bayılırken sanki ağzımdan duman gibi bişey çıktı..ayıldığımda sanki yeniden doğmuşum...bana seans yapmadı... bir senedir ne bir ses ne bir görüntü nede beni takip eden biri var....çok rahatım.emelin güzel yüzünü göresim geldi tekrar geldim.teşekkür etmek istiyorsan yaşadıklarını yaz dedi..bende emel hanımın bilgisayarından yaşadıklarımı sizlerle paylaştım
MONİKAMONİKA - şehir: HANNOFER yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
ben almanyadan monika.eşime yazdırıyorum.doktorların care bulamadığı 10 senelik rahatsızlığıma bioenerji uzmanında buldum...rahatsızlığım şudur.biraz hızlı hareket ettiğimde..uçağa bindiğimde sıcak su le yıkandığımda.spor yaptığımda vücudumda şişme kabartı kızarıklık bazanda nefes alamaz duruma geliyordum...emel hanım ofiste yok idi.evini bulduk...istemedi bizi.çok utandık...ama yinede seans yaptı....birazda sohbete daldık...misafir gibi oturduk.bir saat içinde bütün kızarıklarım geçmişti.farkında değildim.eşim dedi aynaya baktım.boynuna sarılarak ağladım.emel hanım sanırım metafizikçi yada ruhsal gücü var...
hasanhasan - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
belimde kayma vardı.bir ayağım diğerinden 4 santim kısa idi.15 dakikalık seansta iki ayağım eşitlendi..belimdede rahatlama var...şaşırdım kaldım..bu mesajı emel hanımın ofisinde yazdım sevincimden
gülcangülcan - şehir: İSTANBUL yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
5 SENE EVVEL RAHMİM ALINMIŞTI.AYRICA KEMOTERAPİ ALMIŞTIM..İYİYDİM...AMA SON GÜNLERDE AŞAĞI BÖLGEM AĞRIMAYA BAŞLADIM....DOKTORA GİTİM.YUMRUK BÜYÜKLÜĞÜNDE KİTLE YENİDEN NÜKSETMİŞ.AMELİYAT TARİHİ AYARLANDI...VE HEMEN EMEL HANIMA GİTTİM....ELİ İLE BAŞTAN AŞAĞI TARADI BENİ.HASTA OLAN BÖLGEME GELİNDE HIZLA SARSILDI.DÜŞECEK DİYE BENDE KOLUNDAN TUTTUM...HEMEN SEANSA ALDI BENİ....AYRICA FOTO ÇEKTİ.HASTA BÖLGE KARA LEKE GİBİ GÖRÜNÜYOR FOTODA....RAHİM BÖLGEMDE BAYA Bİ SALLANDI...ERTESİ GÜNÜ Bİ SEANS DAHA ALDIM....İSTANBULA DÖNDÜM...AMELİYAT ÇİN HADTANEYE GİTTİM.KİTLEDEN ESER KALMAMIŞ.AMELİYAT OLMADIM.TEKRAR ANTALYAYA GELDİM...EMEL HANIMA BAKTIRDIM.ELİ İLE TEŞHİSTE SALLANMADI.HERHALDE İYİLEŞMİŞ Bİ FİLM ÇEKTİR VEYA DOKTORUNA GÖRÜN DEDİ...
menekşemenekşe - şehir: alanya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
40 yaşında kamu görevlisi bir bayanım.İKİ SENE EVVEL EMEL HANIMA GELMİŞTİM..15 SENELİK EVLİLİĞİME RAĞMEN TIP DİLİNDE VAJİNİSMUS DİYE BİR RAHATSIZLIĞIM VARDI...KAS GEVŞETİCİLER VE YATIŞTIRICILAR ŞİFA VERMEDİ.....BUNLARI YAZMAK İÇİN BAYA KENDİMİ ZORLADIM.....15 SENE KIZ OLARAK YAŞADIM ....İKİ SENE ÖNCE EMEL HANIMA BİOENERJİYE GELDİM....HASTALIĞIMI SÖYLEMEDİM...BAŞTAN AŞAĞI ELİ İLE BENİ TARADI...O BÖLGEME GELİNDE DURAKLADI VE BİŞEY SÖYLEMEDİ......AMA KAN TER İÇİNDE KALDI....BENDE SORDUM ORADA NE VAR DEDİM..... EMEL HANIM BENDE ANLAMADIM AMA ORADA SANKİ İPLİKLE DİKİLMİŞ EN AZ 20 DİKİŞ VAR GÖRÜYORUM....GERÇEKMİ HAYALMİ BENDE ANLAYAMADIM.ACABA BÜYÜ BÖYLEMİ OLUYOR DEDİ.....VE NORMAL SEANSINA DEVAM ETTİ....BEN O AKŞAM İLK DEFA EŞİMLE BİRLİKTELİK YAŞADIM.......AKLIMA GELDİ TEŞEKKÜR İÇİN ZİYARETE GELDİM......EMEL HANIMIN SURATI 5 KARIŞ...BEN KENDİME ALINDIM...ESKİ EMELDEN ESER KALMAMIŞ......OFİSİN KAPISI ÇALINCA EMEL HANIM BAĞIRIYOR AÇMAYIN KAPIYI.KİMSEYE BAKAMAYACAM DİYOR..........SANIRIM HASTA YOĞUNLUĞUNDAN YORULMUŞ.......BEN BU GİZLEDİĞİM RAHATSIZLIĞIMI ANLATMAK ZORUNDA KALDIM.ÇÜNKÜ İŞİ ÇOK ZOR VE ONA BORÇLUYUM.İYİLEŞTİĞİMİ PAYLAŞAYIM BARİ DEDİM.......
MUZAFFER ARISOYMUZAFFER ARISOY - şehir: BUCAK yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Selamlar. Rahim kanseri olan, ameliyat ile rahmi alınan 66 yaşındaki bir hastamızda ameliyat sonrası kan pıhtılaşması oluşumu üzerine tekrar ameliyat önerilmişti. Emel hanım hastamıza iki seans uyguladıktan sonra yapılan tetkiklerde sonuçlar tamamen temiz çıktı. Emel Hanım'a teşekkür ediyor, ellerine sağlık diyorum.
Gülten GürGülten Gür - şehir: ANTALYA yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
motor nöron hastasıyım.1 kere gelmiştim tedaviye. kendimi iyi hissettim geldikten sonra.tedavinizi çok yararlı buldum.tekrar gelmemi istemiştiniz.tekrardan randevu almak istiyorum.
sude bulutsude bulut - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
antalya da yaşıyorum size ulaşmak istiyorum 0533 630 38 54(randevu talebim var)şimdiden teşekkürler
mustafamustafa - şehir: burdur yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
kardeşim doğuştan yürüyemiyor ayaklarını hissedemiyor sizin tedavinizi duyduk acaba kardeşimede bi faydası olabilirmi ? omurilik felçli başında şavnt var lütfen yardımcı olursanız sevinirim .
NESRİN YÜRÜYENNESRİN YÜRÜYEN - şehir: antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
düşmeden dolayı bel ve kalça kemiğimde çatlak vardı yatalak olarak altı aydır yatıyordum iyileşmesi için ancak iyileşemedim. emel hanıma geldim tek seansta iyileştim ve yürüyerek evime gittim. çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim. allah ondan razı olsun.