BİOENERJİ NEDİR?

Biyoenerji insanlarda bulunan doğal enerjidir. Vücut içerisinde devamlı bir titreşim ve düşük voltajlı elektromanyetik akım; bireysel enerji alanımız ve enerji sistemimiz vardır. Kısacası fiziksel, zihinsel ve ruhsal üç enerji alanımızın bileşkesiyiz. Evrenden aldığımız, içselleştirdiğimiz bu enerjiye yaşam enerjisi bioenerji diyoruz.

Yaşadığımız kişisel veya çevresel negatiflerden (olumsuz duygu ve düşünceler) dolayı vücut sisteminin ayarı bozulabilir.

Bioenerji uygulaması, evrenin sonsuz enerjisi ile insan bedeninin mükemmel uyumunu standart hale getirmeyi sağlayan benzersiz bir şifa tekniğidir.

Bioenerji tekniğiyle bedenin DNA kodları, hücreler, organlar ve kemikler yeniden ayarlanarak evrendeki enerji hatları bedendeki hatlara uyumlanır. Bu uygulama zihinsel , fiziksel ve ruhsal bedenimizi ; bağışıklık sistemimizi güçlendirip yenilenmeye, iyileştirmeye yol açmaktadır.


Bioenerji Seansının Genel Faydaları :

  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Vücuttaki kan dolaşımını hızlandırır.
  • Metobolizmayı hızlandırır

  • Kronik yorgunluğu ortadan kaldırır.
  • Ruhsal durumu düzenler.
  • Her türlü ağrılarda etkilidir.AURA VE ÇAKRALAR
AURA VE ÇAKRALAR

Enerji Çubuğu Eğitimi
Enerji Çubuğu Eğitimi

Radyestezi Eğitimi Sertifikasyonu

Biyoenerji Eğitimi
Biyoenerji Eğitimi

Biyoenerji Eğitimi Sertifikasyonu

HASTA FOTOĞRAFLARI
HASTA FOTOĞRAFLARI

ŞİFADA BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR
ŞİFADA BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR

1. En başarılı olduğum şey, teşhis koymak. Hastalığın nereden kanaklandığını bulmak. Çünkü hasta bölgede şiddetli sarsılıyorum..
2. Kemik eğrilikleri, skolyoz, bacak eğrilikleri, omuz düşmesi gibi hastalıklar..
3. Kas iskelet sistemi hastalıkları..
4. Kan değerlerinin bozukluğu..
5. Behçet hastalığı..
6. İyi huylu kitle, miyom, fibrokist..
7. Göbek kayması, baş dönmesi, meniere..
8. Kalp rahatsızlıkları, kalbin delik olması, kalb büyümesi, kalp ritim bozuklukları..
8. Astım bronşit, amfizem , koah
9.Teşhisi koyulmamış birtakım hastalıklar..
10. Kemoterapi almamış kanser hastaları..
11. Akdeniz ateşi,
12. Erkekte sperm sayısı eksikliği veya spermde şekil bozukluğu..
13. Kadın hastalıkları..
14. Ateş yükselmesi, enfeksiyonun yok edilmesi..
15. Guatr, tiroit bezlerinin az veya çok çalışması..
16. Depresyon, panik atak..
17. Çok terleme rahatsızlıkları..
18..Çocuklarda konuşamama yada geç konuşma..
19. Çocuklarda yavaş gelişme, büyüme..
20. Nazar ve negatif enerji türü varlıkların yok edilmesi..
21. Diyabet, pankreas rahatsızlığı, şeker hastalığı..
22. Deri hastalıkları..
23. Ayak taban çökmesi, kalça leğen kemiğinin eğrilmesi..
24. Reflü, mide kapakçığının açık kalması..
25. Dolaşım bozukluğu, kalp damar hastalıkları, varis..
26. Göz rahatsızlıkları..
27. Alerjiler..
28. Bağırsak parazitleri, veya vücudun başka yerindeki davetsiz misafirler. amip ve mikroplar..
29. Faranjit, laranjit, bademcik, kulak burun boğaz rahatsızlıkları..
30. Geniz eti..
31. Uyurgezerlik, karabasan ve korkulu rüya görme..
32. Takıntı ve endişeler,,
33. Kıl dönmesi, basur, ve fistüller..
34. Bel kayması, bel fıtığı, kalça düşmesi, siyatik, sinir sıkışmaları..

ŞİFADA BAŞARILI OLAMADIĞIM, YADA ÇOK AZ BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR
ŞİFADA BAŞARILI OLAMADIĞIM, YADA ÇOK AZ BAŞARILI OLDUĞUM HASTALIKLAR

1.Tamamen yada kısmen felç olanlar..
2. Doğuştan zeka geriliği olanlar..
3. Çok kemoterapi yada ışın alanlar. Kanser tedavisinden dolayı karnı şişip ödem toplayan hastalar..
4. Ameliyat hatası ile hayati yerlerin yanlışlıkla kesilmesi, mesela omirlik ve beyin ameliyatları..
5. Böbrek yetmezliği rahatsızlığı. Bu rahatsızlığı belkide yapıyorumdur ama denemem az olduğu için başarılı olamadığım hastalıklardan sayıyorum..
6. Parkinson veya titreme hastalığı..
7.Vitiligo yani deri renginin açılması. Bu rahatsızlığı ancak durdururum, ilerlemesini önlerim ama değişen deri rengini düzeltemem..

HASTA YORUMLARI

Soru ve Teşekkürler için lütfen formu doldurunuz.

 
 
 
 
 
 
Lütfen formu eksiksiz olarak doldurunuz. Email adresiniz yayınlanmayacaktır.
Samsunlu FerhatSamsunlu Ferhat - şehir: Antalya yazmış. 4 Ocak 2017 - 10:17:
Babama Samsunda akciğer kanseri teşhisi konuldu. Sonrasında 2 prof 3 uzman doktora daha gittim. Hepsinin ortak görüşü 3. aşama akciğer kanseri. Öngördükleri tedavide aynı doğrultuda. Emel hanımı tavsiye üzerine zorda olsa buldum. Emel hanım babamın kanser olmadığını verem olduğunu söyledi. Biz tabi şok olduk. Muayene ve tedavi sonrası bana söylediği 4,5 cm boyutundaki (doktorlara göre kanser , Emel hanıma göre verem) hasta bölgenin 1 ila 1,5 cm küçüldüğü. İnanmak gerçekten zordu. 2 gün sonra akciğer röntgeni çektirdik söyledikleri aynen doğruydu. Akla gelebilecek sorulardan en önemlisi merak edenler için nasıl bir tedavi yaptığı. Söylemek zor kendine has yöntemleri var. Tekrar gideceğim Şifayı önce allah(c.c.) tan sonra emel hanımdan alacağız inşallah. Tekrar gideceğim ve gelişmelerden haberdar ederim. Saygı ve sevgilerimle mucize insan.
bioenerji uzmanıbioenerji uzmanı - şehir: istanbul yazmış. 31 Aralık 2016 - 01:11:
BU NE.BU NE.EMEL HANIMIN YAPTIĞI NE... NE..BU KATİYYEN BİOENERJİ TEKNİĞİ DEĞİLDİR.. BU NE ALLAHIM. BU ANCAK SIRADIŞI GÖRÜLMEMİŞ BİR YETENEKTİR. ADIMI AÇIKLAYAMAM. EMEL CANDIRLI HAMIMIN YAPTIĞINIDA GÖZARDI EDEMEM.. SIRADIŞI OLDUĞUNU KABUL ETMEMİZ LAZIM..EY MESLEKTAŞLAR. KISKANÇLIĞA YER VERMEMEK LAZIMDIR. YADA ANLAYAMADIĞIMIZ KONULARI RED ETMEMEMİZ LAZIMDIR.. BEN İNSANLIK ÖRNEĞİ GÖSTEREK ŞAŞKINLIĞIMI İTİRAF ETTİM. NE MUTLU BANA.
DOKTOR MEHMETDOKTOR MEHMET - şehir: ALMANYA yazmış. 29 Aralık 2016 - 18:55:
Şimdi emelin yanindayim.o doktorlarin hocasidir.kapisini acti.buyrun oturun dedi.elinde cubuk var.deneme yapıp duruyor...hayran kaldım.kendimden utandim. Bu nasıl iş.nasil bir kafa yapısı.çalışıp duruyor.çok sinirli.bu sinir buluş peşinde olmasindandir. Hastalikları eli ile bulabilmesini yazmayacagim.cünkü herkisi biliyor zaten.sifa sonuçlarınıda yazmıyorum.. Görünen köy.klavuz istemez.ben almanyadan geldim.sadece meraktan.
kadriyekadriye - şehir: mersin yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
yorum yapmadan önce açıklama yapayım. dedim.hepimiz ben dahil hasta olunca ihtiyacımız olunca nasılda koşoyoruz ,emel hanıma.yada başkayere.ben 15 senelik Behçet hastası idim.geçen sene emek hanıma geldik.bir kez şifa aldım geri mersine döndüm.bir hafta sonra tahllillerde değerlerim normale dönmüş.doktorumda şaşırdı.bende emel hanımı dedim.doktorum emel hanımın telini istedi.neyse...şimdi yine emel hanımdayız teyzem kanser onu getirdik....bize kapıyı açmadı.hasta bakmıyorum dedi.bir saat bekleyin bari dedi.içeri girdik.emel hanım beni tanımadı.çünkü kilo almıştım.ona Behçet hastalığımın iyileştiğini dedim. emel hanım kızdı.niye yorum yapmıyorsun dedi.iyileşince işiniz bitiverdiğinimi sanıyorsunuz..başka zaman işiniz düşmeyecekmi sandıydınız dedi..çok utandım.şimdi emelin bilgisayarından yorum yazıyorum...insan oğlu zorda kalınca başka.iyi olunca başka.benim yaptığım hatayı sizler yapmayın.iyileşen yorumunu yazsın
Zeynep BiçerZeynep Biçer - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Emel ablayla 2013 yılında tanıştık teyzemi götürdük tesadüfen bende seans için randevu almıştım bütün rahatsızlıklarımı ilk tarama ve seansta söyledi toplam üç seans almıştım sorunum bebeklerim karnımda ölmesiydi tıbbi olarak sorunum olmadığı tahlil sonucu tespit ettiler ikinci seansta bir doktor vardı adını unuttum Emel abla tanıttı gerçekten şifa vermediği gibi bide bayağı attı ilk seansta Emel ablanın dediği ile alakasız şeyler söyledi sinir olmuştum ne yalan söyleyim üçüncü seans sonunda herşey yolunda gitti ben anne oldum kızım bir yaşında ve ikinci kez anne oluyorum iyiki yolumuz gönlümüz seninle denk düştü iyiki tanıdım Emel ablayı senden şifa bulduğum için çok şanslı hissediyorum kendimi Allah'a emanet ol ablacım
Selma ŞahinSelma Şahin - şehir: ADANA yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Emel hanim merhaba telefonunuz değişti mi?size ulaşıp randevu almamız lazım ama telefonunuz cevap vermiyor .Lütfenn cevap verebilirmisiniz ?Acil randevu almamız lazım ondan sonrada antalyaya geliş için bilet alalım
Selma ŞahinSelma Şahin - şehir: ADANA yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Emel Hanim merhaba, telefonla size ulaşamıyoruz randevu almak istiyoruz en kısa sürede geri dönüş yapabilir misiniz ? Şimdiden teşekkürler hoşcakalın
hale ipşirhale ipşir - şehir: elazığ yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Allah rızası için birisi Emel hanımın adresini buraya yazabilir mi? Biz gelmek istiyoruz ama bir türlü kendisine telefonla ulaşamıyoruz
Sükran HanciogluSükran Hancioglu - şehir: Antalya yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Cok sansliyim ki; sana ulasabilme firsatini verdin bana. Hem MS tanisi konulmustu hem de bir cok baska rahatsizligim var. Emel Abla ben hic bir sey söylemeden bütün rahatsizliklarimi bildi. Aslinda MS olmadigimi ve bosu bosuna o kadar ilac tedavisi gördügümü söyledi. Simdilik bir seans yaptik ve beynimde nerelerde plaklar oldugunu bile söyledi. O plaklarin verdigi enerji ile kirilacagini ve bir kac ay sonra belki ikinci seanstan hemen sonra doktora gidip MR cektirmemi söyledi. Hayran oldum kendisine. O kadar tatli ve iyi bir insasin ki; Rabbim uzun ve saglikli bir ömür versin sana. Allah senden binlerce kez razi olsun. Bize cok büyük bir mutluluk yasattin. Allah´in sansli kuluyum ki; seni karsima cikardi. Rabbim seni bütün kötülüklerden korusun.
Şeref MURATOĞLUŞeref MURATOĞLU - şehir: BOLU yazmış. 27 Aralık 2016 - 12:40:
Merhaba Emel hanım hastamız için randevu etmiştik Kurban bayramı sonrasında arayınız görüşeliim randevu vereyim demiştiniz, telefonlara çıkan yok. Çok zor durumdayız lütfen arar mısınız?